Weleda
Weleda Baby

V Święto Truskawki Kaszubskiej już w ten weekend!

Rajska 2, Gdańsk
📅 sobota 08.07.2017 do niedziela 09.07.2017
Świeto Kaszubskiej Truskawki

Naturalne lody gałkowe, pyszne chrupiące GOFRY  !!!

Gdańsk – Śródmieście ul. Rajska 2 ( vis a vis Wielkiego Młyna , przy kościele Św. Katarzyny ).

Godz. otwarcia : czerwiec – od godz. 12.00 do wieczora / lipiec i sierpienia ( do końca Jarmarku Dominikańskiego) – od godz. 11.00 do nocy , Po Jarmarku – od godz.12.00 do 20.00
KASZUBSKI DOMEK zaprasza !

Kaszubski Domek to miejsce, które od wielu lat zaprasza mieszkańców Trójmiasta i turystów na pyszne słodkości.
Posiadamy w sprzedaży rzemieślnicze lody gałkowe, produkowane z naturalnych składników, lody świderki wytwarzane z wysokiej jakości mieszanki lodowej oraz duże, chrupiące gofry, które zdaniem naszych stałych klientów są najlepsze w Gdańsku.
Zapraszamy również na bardzo dobre rurki z kremem, koktajl truskawkowy na bazie jogurtu naturalnego oraz gorącą kawę.

Dla głodnych klientów oferujemy domową pizzę na grubym cieście w kształcie kwadratu.
Posiadamy ładny ogródek i bardzo miłą obsługę!

Jesteśmy organizatorem „Święta Truskawki Kaszubskiej i Produktów Regionalnych Pomorza” , które w tym roku odbędzie się w dniach 8-9 lipca 2017r. od godz. 11.00 przy ul. Rajskiej 2 w Gdańsku.
Serdecznie Zapraszamy

Szczegóły V Święto Truskawki Kaszubskiej: www.kaszubski-domek.pl