Królik i Misia

Urodziny w sali zbaw z prezentem dla Jubilata i gratisową kawą dla rodziców

📅 środa 17.10.2012 do piątek 30.11.2012
Urodziny w sali zbaw z prezentem dla Jubilata i gratisową kawą dla rodziców

Zjeżdżalnie, baseny z kulkami, labirynt z przeszkodami dla dzieci, a dla dorosłych chwila wytchnienia nad filiżanką aromatycznej kawy. Pod ręką książki z Biblioteczki AQQ oraz wygodne worki sako.

Teraz można urządzić przyjęcie urodzinowe na nowych, korzystnych zasadach. Oddajemy w wasze ręce pakiety urodzinowe: niebieski, żółty oraz czerwony.

Do tego prezent urodzinowy – Wejściówka na Salę Zabaw dla Jubilata do wykorzystania w dowolnym terminie!

Dla czytelników Miasta Dzieci, którzy odwiedzą naszą salę zabaw do końca listopada poza urodzinami (na zwykłą wejściówkę, w dowolny dzień tygodnia) też mamy niespodziankę – każdy dorosły na hasło „Miasto Dzieci" otrzyma kawę lub herbatę gratis.

Więcej informacji na stronie www.aqq-dzieci.pl

Jesteśmy na Facebook′u: www.facebook.com/aqqdzieci