urodziny miasta w Pleciudze

W programie:

11:00 – Szpak Fryderyk – spektakl plenerowy
13:00 – gra dla dzieci Poszukiwacze skarbu – teatralne podchody
17:00 – koncert zespołu Dr Fisher, Olek Różanek i Marysia Dąbrowska – piosenki ze spektaklu Pippi Pończoszanka
18:00 – Tukar

Bezpłatne wejściówki na grę Poszukiwacze skarbu oraz spektakl Tukar odebrać można w kasie teatru od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30 (liczba miejsc ograniczona!) do 25 czerwca.
Na resztę wydarzeń wstęp wolny, nie obowiązują wejściówki.

Poszukiwacze skarbu – teatralne podchody

4 lipca o godzinie 13.00 cztery grupy młodych piratów (w wieku od 7 lat) wyruszą na poszukiwanie skarbu ukrytego w zakamarkach teatralnego budynku. Warunkiem przejścia całej trasy będzie wykonanie zadań czekających na dzieci w różnych punktach gmachu. Mali odkrywcy wraz czuwającymi nad ich bezpieczeństwem aktorami Pleciugi, odwiedzą m.in. gabinet Dyrektora, magazyny, pracownie plastyczne i scenę. Teatralne zagadki, układanki, zadania aktorskie i literackie rozwiązywane w każdym z tych miejsc sprawią dzieciom nie tylko dużo radości, ale też pozwolą na zdobycie konkretnej wiedzy i umiejętności.