Uniwersytet dla dzieci w Katowicach

📅 środa 21.09.2011 do sobota 15.10.2011
Uniwersytet dla dzieci w Katowicach

Interaktywna nauka połączona z zabawą, to recepta na sukces Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS, który działa dziś już w 25 polskich miastach. Mali naukowcy z Katowic będą się uczyć wraz z wykwalifikowaną kadrą profesorów oraz doktorantów z największych polskich uczelni. Najmłodsi studenci mogą mieć 6 lat, najstarsi 12.

Nie ma egzaminów wstępnych, ani rozmów kwalifikacyjnych. O przyjęciu decyduje wyłącznie chęć wszechstronnego rozwoju kandydata potwierdzona zgłoszeniem. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową www.unikids.pl, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Wystarczy wybrać miasto Katowice a następnie zakładkę "Formularz zgłoszeniowy" oraz uiścić opłatę za semestr w wysokości 199,00 złotych.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.