Królik i Misia

Tylko w krakowskim Multikinie Dzień Dziecka trwa aż 4 dni!

📅 czwartek 30.05.2013 do niedziela 02.06.2013
Tylko w krakowskim Multikinie Dzień Dziecka trwa aż 4 dni!

W krakowskim kinie sieci Multikino na dzieci czekają pokazy pełnej humoru animacji "Tajemnica zielonego królestwa” w wersji 2D i 3D oraz przedpremierowo historia nastolatka, który wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i  armii gigantów, czyli "Thor ratuje przyjaciół”. Ponadto 31 maja również przedpremierowo na ekrany kinowe zawita przygodowa animacja "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

Przez wszystkie 4 dni do godziny 13.00 obowiązuje promocja rodzinna, czyli niższe ceny biletów dla rodziców z dziećmi na filmy 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Szczegółowa oferta dostępna jest w kasach kina i na www.multikino.pl.

Od czwartku do niedzieli o 10.30 i 12.00 w Multikinie odbędą się Poranki dla najmłodszych. Z biletem za 11 złotych będzie można zobaczyć 30 i 31 maja o 10.30 nowe odcinki "Stacyjkowo  – Ciuchcie idą do szkoły”, a o 12.00 będą "Lego Ninjago – Czas ucieka”, "Lego Ninjago – Spotkanie z wężem” oraz "Lego Legendy Chima – Wielka opowieść”. Natomiast 1 i 2 czerwca o 10.30 z serii „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”: "Hektor wraca do szkoły”, "Kąpiel Wilsona” oraz "Koko i tunel”, a o 12.00 między innymi "Lego Ninjago – Kowale melodii” oraz "Lego Ninjago – Serce wojownika”.

Ponadto z okazji Dnia Dziecka krakowskie Multikino przygotowało aż 4 dni atrakcji!
30 i 31 maja od 10.00 do 14.00 oraz 1 i 2 czerwca od 10.00 do 15.00 na najmłodszych czekają: malowanie buziek, puszczanie baniek mydlanych,  zawody sprawnościowe i wiele innych konkursów z nagrodami. Ponadto 30 i 31 maja główną atrakcją będą zawody Nerf Challange, a 1 i 2 czerwca każde dziecko będzie mogło przebrać się za wybraną postać filmową,  zostać gwiazdą Multikina i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy stoisku Fuji Film. Multikino przygotowało również niespodzianki dla dorosłych.

Więcej informacji na temat Dnia Dziecka w Multikinie oraz atrakcji w poszczególnych multipleksach można znaleźć na stronie www.multikino.pl.