Traffic Design w Infoboxie

📅 piątek 01.05.2015
Traffic Design w Infoboxie

1 maja w Infoboxie będzie literniczo, artystycznie i mamy nadzieję, że słonecznie. Zapraszamy do wspólnego spędzenia wiosennego popołudnia na typograficznych warsztatach, muralowych spacerach lub na trawie w otoczeniu artystycznych instalacji. Przyjeżdżamy z mobilnym sitem i wystawą oraz z DJ-ką DIĄ. Pokażemy Wam premierowo filmową zapowiedź 5 edycji Festiwalu Traffic Design przygotowaną przez Maćka Salamona. W punkcie info wyposażymy Was w sitodrukowe gadżety oraz informacje o tym jak planujemy zmienić miasto w nadchodzącym sezonie.

Rozkład jazdy:

12:00-14:00 warsztaty Typowe Miasto* (dla dzieci w wieku 8-12) / prowadzi: Vidok
12:30-13:30 I wycieczka po galerii murali
13:00-16:00 Mobilny warsztat sitodruku
14:00-15:00 II wycieczka po galerii murali
14:00-16:00 warsztaty Typowe Miasto* (dla młodzieży w wieku 12-16) / prowadzi: Vidok

* Na warsztaty Typowe Miasto obowiązują zapisy na http://goo.gl/forms/UaVKzKCGFZ

Pozostałe aktywności mają otwartą formułę.

Wszystkie zajęcia są darmowe.

Więcej o warsztatach:

Czy w odręcznym piśmie można dostrzec skocznego psa, czy pogrubione E może być przejściem dla pieszych? "Typowe Miasto" to liternicza zabawa dla dzieci i młodzieży, której efektem będzie forma panoramy/ilustracji miasta. Wykorzystując zróżnicowany charakter liter i krojów pisma, przyjrzymy się jak znaki mogą stać elementami miejskiego krajobrazu.

Podczas spacerów warto robić zdjęcia i oznaczać je #trafficdesign. Na naszych faworytów czekają trafficowe nagrody.

Podczas warsztatu sitodruku chętnie nadrukujemy coś także na przyniesione przez Was koszulki, bluzy, kartki lub inne materiały.

Wydarzenie finansuje Miasto Gdynia.