Torba pełna książek czyli kot w worku

niedziela 30.03.2014

Torba pełna książek czyli kot w worku

Niesłychana gratka czeka na moli książkowych w Domu Papiernika w Muzeum Włókiennictwa. Akcja została przedłużona do końca marca! W każdą niedzielę od 11.00 do 16.00 można nabyć za kwotę 10 złotych torbę pełną książek. Oferowane pozycje są z zakresu różnych dziedzin. Zabawa polega na tym, że kupując torbę nie wiemy, jakie tytuły znajdują się w środku… Jednak organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby zadowolić poszukiwaczy dobrej literatury.

niedziele marca
godz. 11.00-16.00

"Torba pełna książek czyli kot w worku."
 
Wszystkich miłośników starych, używanych oraz nowych książek zapraszamy do zabawy "Torba pełna książek, czyli kot w worku." Przez trzy kolejne niedziele miesiąca lutego w godzinach od 11.00 do 16.00 można nabyć za kwotę 10 złotych torbę pełną książek. Oferowane pozycje są z zakresu różnych dziedzin .
 
UWAGA – nabywając torbę nie wiemy, jakie tytuły znajdują się w środku…  Jednakże organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby zadowolić poszukiwaczy dobrej literatury.

Więcej informacji: http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/o-skansenie/1/96,dom-papiernika.html 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Papieru i Druku Dom Papiernika ekspozycja

Muzeum Papieru i Druku

Powstałe w Instytucie Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej Muzeum Papieru i Druku swoją działalność opiera na eksponowaniu kolekcji maszyn i urządzeń papierniczych, typograficznych i introligatorskich, dokumentujących przeobrażenia, jakimi poddany został proces powstawania książki na przełomie …

Więcej

Adres:

Dom Papiernika
ul. Piotrkowska 282
Łódź


Kontakt:

516 105 315, 502 227 076
info@papiernictwohistoryczne.pl
http://www.papiernictwohistoryczne.pl