Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Królik i Misia

teatrzyk cieni

📅 niedziela 04.03.2012
teatrzyk cieni

TEATRZYK CIENI – Bajka o nieposłusznym kotku

Niedziela, 4 marca 2012

od 0 do 3 lat – godz. 16:00

powyżej 3 lat – godz. 18:00

Zapraszamy wszystkie dzieci na DOBRANOCKĘ INACZEJ.

Zamiast przed telewizorem maluchy spędzą czas z intrygującymi bohaterami TEATRZYKU CIENI (cienie postaci-kukiełek pojawią się na oświetlonej tkaninie).

Każda HISTORIA przedstawiona w TEATRZYKU CIENI została napisana specjalnie dla małych widzów, aby rozbawić i pobudzić ich wyobraźnię, a jednocześnie wyciszyć przed snem. Autorka spróbuje odpowiedzieć na nurtujące dzieci pytania, pomóc im zrozumieć otaczający świat i podpowiedzieć jak wybrnąć z kłopotliwych sytuacji.

Po spektaklu będzie czas na krótką rozmowę, która pomoże dzieciom odnaleźć i zrozumieć morał bajki. Wykonamy wspólnie kukiełki jednego z bohaterów oraz zaprosimy dzieci za „kulisy" teatrzyku.

Najmłodsi uczestnicy otrzymają gotowe kukiełki.

UWAGA! Bajka może powstać NA ZAMÓWIENIE i wyjść na przeciw potrzebom WASZYCH dzieci. Wystarczy, że dacie nam znać jaki problem lub zagadnienie chcielibyście poruszyć w bajce.

Prowadząca: Agnieszka Chądzyńska, wcześniej dziennikarka „Rzeczpospolitej", „Dziennika" i „Przekroju". Obecnie prowadzi zajęcia z języka francuskiego i warsztaty dla dzieci o podróżach i sztuce.

Czas trwania: 30-45 min.

Obowiązują zapisy: zapisy@fikumikucafe.pl [imię, nazwisko i wiek dziecka, nr telefonu opiekuna, nazwa oraz termin zajęć]

Koszt: 25 zł/dziecko