Jadzia Pętelka

Targ śniadaniowy w Krakowie – zapraszamy na śniadanie na trawie!

📅 sobota 27.09.2014 do niedziela 28.09.2014
Targ śniadaniowy w Krakowie – zapraszamy na śniadanie na trawie!

TARG ŚNIADANIOWY W KRAKOWIE

• każda sobota: Park Krakowski (8.00-16.00)
  • każda niedziela: Park Ratuszowy w Nowej Hucie na os. Szklane Domy (9.00-16.00)

Zapraszamy do Parków przez cały wrzesień a potem…. TARG ŚNIADANIOWY PRZENOSI SIĘ POD DACH, gdzie będzie się odbywał w każdy weekend przez cały zimowy sezon!

Rozpoczęta w ostatni weekend maja nowa świecka tradycja Krakowa, co tydzień przyciąga tłumy zwolenników leniwego spędzania czasu na świeżym powietrzu bez konieczności opuszczania miasta.

Producenci i dystrybutorzy różnorodnych produktów zapewnią na miejscu zdrowy i pożywny posiłek, a i specjalnie przygotowana na potrzeby targu plenerowa jadalnia umożliwi zjedzenie najważniejszego posiłku dnia w towarzystwie rodziny i przyjaciół przy stołach i na trawie!

Na TARGU ŚNIADANIOWYM nie zabraknie zdrowych owoców, rozmaitych serów, wspaniałego pieczywa, wyśmienitych tart, ciast, zdrowych soków i lodów, no i oczywiście śniadaniowej królowej – aromatycznej kawy .   ​ ​Targ Śniadaniowy o(d)żywia przestrzenie miejskie wielowymiarowo. Naszym celem w Krakowie jest także odczarowanie ważnych dla miasta, ale jednak zapomnianych parków (Krakowskiego i Ratuszowego), które dzięki Targom otrzymają drugie życie!​   W każdy weekend zapewniamy także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. warsztaty plastyczne, otwarte zajęcia jogi, Tai Chi, warsztaty rowerowe, gry planszowe, lekcje języka angielskiego dla najmłodszych i wiele innych.

Szczegółowy program publikujemy każdorazowo na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/targsniadaniowywkrakowie

CZYM JEST TARG ŚNIADANIOWY?
  Targ Śniadaniowy to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w wybranych miastach na terenie Polski. Tworzymy wspaniałe miejsce do spożywania i kupowania zdrowej żywności na świeżym powietrzu.

Chcemy na nasze śniadania dostarczać świeże produkty najwyższej jakości. Naszym celem jest popularyzowanie idei wspólnych śniadań. Weekendowy poranek to także powód i zachęta do spotkania, wyjścia z domu, kawy na świeżym powietrzu, zabawy dla najmłodszych i dorosłych. Powodów jest wiele, a każdy może znaleźć swój własny, spędzając ten czas z nami.