Targ JEDYNY #na #mikołajki

📅 niedziela 07.12.2014
Targ JEDYNY #na #mikołajki

To już trzecia edycja targu polskiego handmade′u JEDYNY #na , w trakcie której zostaną zaprezentowane pomysły na wyjątkowe świąteczne upominki , m.in. biżuteria artystyczna, moda polskich projektantów, artykuły świąteczne, dodatki do domu oraz piękne rzeczy dla mam i dzieci.

Wszyscy, którzy chcieliby poczuć świąteczną atmosferę i przekonać się, że zakupy mogą być również przyjemnością i ciekawym przeżyciem, powinni odwiedzić chociaż jedno z 40 stoisk, które znajdą się na Targu JEDYNY #na #mikołajki. Tym razem motywem przewodnim wydarzenia są prezenty z duszą i darmowe mikołajkowe przyjemności.

ZAKUPY I WARSZTATY

W ten grudniowy weekend w Warszawie odbędzie sie wiele targów, ale dla organizatorek JEDYNEGO – Targ to także okazja do spotkania i wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym. Dlatego, dużych i małych, zainteresowanych rękodziełem i ciekawym sposobem spędzania czasu, organizatorzy Targu JEDYNY #na #mikołajki zapraszają  na kreatywne, bezpłatne warsztaty, które będą odbywały się przez cały dzień.

10:30-12:00 Zrób własne mydełko – warsztaty mydlarskie dla dzieci

12:30-14:00 Podstawy decoupage′u – ozdabianie bombek

14:30-15:30 Świąteczna galaktyka, czyli warsztat naukowo-artystyczny dla dzieci

16:00-17:00 Bożonarodzeniowe koralikowanie
– drewniane ozdoby z wielobarwnych korali

17:30-18:30 Świąteczne hendmejdy – zrób sobie prezent, biżuteria z kamieni szlachetnych i szkła

Zapisy na warsztaty są przyjmowane pod adresem: jedyny@lokalove.org do 5 grudnia!

Te bezpłatne przyjemności dla klientów Targu JEDYNY #na #mikołajki przygotują partnerzy targu: Las Rąk, Formy Kolory, Małe Mądrale & Uniwersytet Dziecięcy i Pracownia Dekudeku, a prezenty z duszą będzie można kupić od marek: 10m2, B&D SUCHOBIECKA, BOHOZONE, CHIARO, DEAR JOHN, DRESOWO, EASY PEASY, EM, FESTINA, FIAD, FLOWGAB, FORMY KOLORY, GALERIA OLŚNIENIA, GOSHKA, HOHOSTYLE, HULTAJ POLSKI, INVENT-ART, KABBI, COLWAY, KORONKI IWOGG, LAS RĄK, LEMON LOVELY, LOVESTONE, MAKE A WISH, MAŁE MĄDRALE, MAMFRAJDE.PL, MINT AND PEPPER, NANI, PO PROSTU, PRACOWNIA DEKUDEKU, RENARO, RENEEDESIGN, RZECZY Z DUSZĄ, SASANNA, SIS COLORFUL, SQUARE8, SZYDŁO W WORKU, TABANNA, UNIWERSYTET DZIECIĘCY, WALOSILVER, VIA MOD, ZU DESIGN, ZWOLIŃSKA.

Targ JEDYNY #na #mikołajki odbędzie się 7 grudnia 2014 w C.H. Blue City od 10:00 do 20:00!

Więcej informacji: www.jedynyna.pl oraz na FB: /www.facebook.com/targjedyny.

Organizator Targu JEDYNY #na #mikołajki: LokaLOVE

Kontakt: 792663792, 606743302

Partnerzy i patroni medialni:

Blue City, LAS RĄK laboratorium rękodzieł, Dekudeku, Małe Mądrale, Uniwersytet Dziecięcy, etorba.pl, ezebee.com, ochota_na_wolny_czas, Ogarnij Miasto/Get Your Head Around the City, Hello Warsaw, Radio Aktywne, Foch.pl, ModnaUlica.pl,

Miasto Dzieci, Polish Fashion Industry