Weleda

Taniec z dzieckiem w chuście – kurs dla mam

📅 wtorek 10.06.2014 do piątek 20.06.2014
Taniec z dzieckiem w chuście – kurs dla mam

Kołysanie do rytmu muzyki tańców latynoamerykańskich i standardowych zapewni dziecku wrażenia zbliżone do tych, które odczuwało w brzuchu mamy. Dziecko jest zrelaksowane i zwyczajnie zasypia. Mama natomiast dba w tym czasie o dobrą formę, traci zbędne kilogramy, a wydzielane endorfiny wprawiają ją w dobry nastrój.

W tego typu kursach bardzo ważne jest wiązanie chust, ale nie ma się czego obawiać. Przed kursem Aleksandra Falkowska – chirurg dziecięcy pomoże mamom prawidłowo zawiązać chustę tak, aby niemowlę było bezpieczne. Zawsze przed zajęciami, lub bezpośrednio po nich będzie też czas na rozmowę z fachowcem. Mamy dowiedzą się, czy ich maleństwo rozwija się prawidłowo, otrzymają także kilka pomocnych wskazówek dotyczących pielęgnacji malucha. Akademia Tańca Esens posiada też odpowiednie zaplecze, by każda z mam mogła swoje maleństwo przewinąć i nakarmić.

Uczestniczki kursu będą mogły skorzystać też z porad prawnych Kancelarii Radcy Prawnego dr hab. Izabeli Wróbel. Do karnetu na kurs dodawany jest kupon, upoważniający do zakupu porady w cenie 20 zł. Na zajęcia warto przyjść odpowiednio wcześniej, aby znaleźć czas na pyszną kawę, herbatę, desery, ciasta lub lody. Coffe Motion przygotowało dla każdej uczestniczki kursu coś na słodko i na słono, na ciepło i na zimno, a wszystko w bardzo promocyjnej cenie.
Karnet na zajęcia taneczne ważny jest aż przez 6 miesięcy, dzięki czemu żadna mama nie będzie musiała martwić się brakiem czasu, czy natłokiem obowiązków.

Więcej informacji dotyczących terminów kursów na www.esens.com.pl.

Zapisy prowadzone są TUTAJ – latynoskie wiązanie i TUTAJ – standardowe wiązanie.
Miejsce: Akademia Tańca Esens, ul. Robotnicza 70j, Wrocław (dawny Archimedes)
Cena: 180 zł (8 zajęć), dla czytelniczek naszego portalu na hasło "Miasto Dzieci" 15% taniej!