Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Weleda
Weleda Baby

Szelmostwa Lisa Witalisa

📅 niedziela 29.09.2013
Szelmostwa Lisa Witalisa

Lis nie poprzestaje jednak na drobnym oszustwie. Widząc swoją bezkarność w drugiej historii nabiera całą leśną społeczność. Ale każda niegodziwość, przynajmniej w bajkach, zostaje w końcu ukarana. Wybrany zwierzęcym Prezydentem Witalis, tak długo wykorzystuje swoich poddanych, aż w końcu zostaje przez nich publicznie ukarany.

Przedstawienie przygotowane jest bardzo starannie od strony plastycznej, muzycznej i widowiskowej. Piękna scenografia będąca w istocie dziecięcą książką o łącznych wymiarach 20 m² posiada kilka ogromnych stron, na których wyczarowywany jest świat namalowany słowem Jana Brzechwy. Będą piosenki, tańce i konkursy.

Organizator:

Miasto Aniołów