Świąteczny kiermasz książek w Muzeum Narodowym w Szczecinie

Muzeum Tradycji Regionalnych (ul. Staromłyńska 27) mapa

piątek 09.12.2016 do niedziela 11.12.2016

kiermasz świąteczny

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych literaturą na temat sztuki, malarstwa, archeologii, etnografii, numizmatyki, a przede wszystkim historii, ze szczególnym uwzględnieniem  dziejów Szczecina i Pomorza Zachodniego. W ofercie muzealnej księgarni, w świątecznej aranżacji, znajdziecie przede wszystkim publikacje Wydawnictwa Muzeum Narodowego w Szczecinie. Nie zabraknie propozycji innych wydawnictw, także książek dla najmłodszych miłośników sztuki i historii. W ofercie odnajdą Państwo także oryginalne pamiątki, m.in. kubki z dawnymi widokami Szczecina oraz gadżety związane z wystawami Muzeum. To doskonałe i mądre prezenty dla najbliższych na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. I najważniejsze – wszystko w specjalnych, promocyjnych cenach!

Podpowiadamy, że oryginalnym prezentem pod choinkę może być roczny bilet do Muzeum Narodowego w Szczecinie. Zapytajcie o niego podczas Kiermaszu.

Weź Muzeum pod choinkę!

Filip lubi czytać. Bądź jak Filip.

Zapraszamy od 6 do 23 grudnia 2016 roku do Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych (ul. Staromłyńska 27).

Muzeum Narodowe w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie od wielu lat prowadzi intensywne działania edukacyjne skierowane do osób w różnym wieku i o wszechstronnych zainteresowaniach. Ofertę kieruje zarówno do szkół oraz przedszkoli jak i odbiorców indywidualnych. Głównym celem jest nie tylko przekazanie …

ul. Staromłyńska 27

(+48) 091/ 4315 200