Świąteczne atrakcje w C.H. Forum w Gliwicach

📅 wtorek 21.12.2010 do czwartek 23.12.2010
Świąteczne atrakcje w C.H. Forum w Gliwicach

Mocno oblegane przez dzieci i ich rodziców są Mikołajowice – specjalne miasteczko
św. Mikołaja [czynne w soboty oraz 23.XII od 9.00 do 21.00; w niedz. 10.00-21.00;
w dni powszednie od 13.00 do 19.00]. Z malowarnią-bombiarnią, stanowiskiem mikołajowych wypieków oraz pakowalnią św. Mikołaja.

Bez względu na wiek, każdy zapakuje tu za darmo swoje prezenty! Z kolei w okolicach malowarni-bombiarni
stoi pięciometrowe drzewko, na którym dzieci zawieszają swoje prace. Najmłodsi mogą też wykazać się pomysłowością w konkursie na najpiękniejszą choinkę [rozstrzygnięcie konkursu 23.XII o godz. 16.00].

W klimacie grudniowych świąt C.H. FORUM zachęca do obcowania z lokalną twórczością.
Już od 15 grudnia, można oglądać wystawę fotograficzną „Nasz kołocz co niedziela rozaniela". Podczas jej inauguracji śląskie gospodynie będą częstować… kołoczem i śląskimi rogalikami.

Okazja do spotkań z paniami z Koła Gospodyń z gminy Gierałtowice będzie również w weekend (18-19 grudnia, w godz. 15.00-18.00). Zaprezentują one swoje rękodzieła i ozdoby świąteczne, a o regionalnych wigilijnych zwyczajach po śląsku „rozprawi" Ślązaczka Roku 1993 Monika Organiściok.

W C.H. FORUM na żywo będzie można posłuchać także utworów zwykle śpiewanych w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę. W sobotę i niedzielę (18-19 grudnia, w godz. 16.00 – 19.00) wykonają je muzycy Gliwice Brass Quintetu oraz – w jazzowym stylu – formacji Enerjazzer.

Informacje: Plus Communication, ul. Szablowskiego 3/IV, 30-127 Kraków
Marek Thorz – 504 108 936, e-mail: m.thorz@pluscommunication.pl

Gliwickie C.H. FORUM zaplanowało też specjalną świąteczną edycję Jarmarku
Zdrowia. Odbędzie się on w dniach 17-23 grudnia. Podczas Jarmarku klienci będą
mogli kupić wyroby o tematyce świątecznej, m.in. bombki, zabawki i ozdoby świąteczne,
a także pierwszorzędne, naturalne produkty żywnościowe – idealne na
świąteczny stół oraz do smakowitego, estetycznie ozdobionego kosza podarunkowego,
którego spakowanie będzie możliwe na miejscu.