Akademia tańca

📅 czwartek 27.03.2014
Świadoma Mama w Łodzi

27.03.2014
godz. 11.00-14.00 – "Czas dziecka"
godz. 17.00-18.00 – "Radośćz ciąży"

ul. Wólczańska 138/134

Świadoma Mama w Łodzi –
bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży i mam z udziałem ekspertów!

Prowadzenie: Paulina Holtz

Przyjdź na spotkanie, spotkaj inne mamy, porozmawiaj ze specjalistami!

Świadoma Mama to cykl bezpłatnych spotkań kierowanych do kobiet w ciąży i Mam dzieci do 3 roku życia.
Ich wyróżnikiem jest cykliczność oraz udział specjalistów i znanych Polek wychowujących dzieci.

Całość kierujemy do całej Polski, a same spotkania będą odbywały się w renomowanych salach konferencyjnych. Pierwsze z nich już 6 marca w Hotelu MDM przy Pl. Konstytucji 1 w Warszawie. Do udziału w naszych spotkaniach zaprosiliśmy uznanych, warszawskich specjalistów, którzy będą mogli przekazać przyszłym i obecnym mamom odpowiedzi na nurtujące je tematy. Kobiety spodziewające się dziecka będą zatem mogły posłuchać oraz podyskutować z położnymi, fizjoterapeutą oraz dietetykiem.. Mamy dzieci do 3 roku życia będą miały przyjemność porozmawiać z dietetykiem, psychologiem oraz dermatologiem. Całość uświetni pojawienie się znanej i zapracowanej Mamy, która nie tylko poprowadzi spotkanie, ale również podzieli się z uczestniczkami własnymi spostrzeżeniami związanymi z urokami macierzyństwa. Naszą tegoroczną ambasadorką jest Pani Paulina Holtz. Udział w spotkaniach Świadomej Mamy będzie oczywiście bezpłatny dla chętnych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na portalu http://swiadomamama.pl, wypełniając formularz danych lub przesłać e-mail na adres info@swiadomamama.pl z imieniem i nazwiskiem, w temacie wpisując termin i miasto spotkania.

Tutaj można się zarejstrować.

Zapisy i szczegółowe informacje na www.SwiadomaMama.pl