Królik i Misia

stypendia plastyczne

📅 wtorek 20.09.2011 do środa 28.09.2011
stypendia plastyczne

Aby mieć szansę na zdobycie jednego ze stypendiów, należy do 28 września 2011 r. przesłać na adres: kontakt@effectivepr.pl zdjęcie pracy wykonanej podczas „Warsztatów twórczego rozwoju"
w Centrum Janki w dniach 20.08.2011 i/lub 24.09.2011. Spośród nadesłanych zdjęć Jury pod przewodnictwem artysty z Fundacji Atelier wybierze 3 najciekawsze prace, a ich autorów nagrodzi stypendiami. „Warsztaty twórczego rozwoju" z edycji na edycję zdobywają coraz większe zainteresowanie wśród dzieci i ich rodziców."­ – komentuje Teresa Starzec, Dyrektor Fundacji Atelier. „Widząc jaką przyjemność naszym małym artystom sprawia uczestnictwo
w zajęciach, postanowiliśmy ich dodatkowo wynagrodzić, fundując stypendia na warsztaty plastyczne prowadzone w siedzibie naszej Fundacji"
– dodaje Teresa Starzec.

W ramach Programu Stypendiów, trzech Stypendystów będzie mogło uczestniczyć
w wybranych przez siebie zajęciach w Fundacji Atelier. Dzieci mogą wybierać spośród warsztatów plastycznych, dizajnerskich, architektonicznych, bajkowych, animacji komputerowej, batiku i montażu wideo. Szczegóły oraz regulamin Programu Stypendiów znaleźć można pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

Najbliższe „Warsztaty twórczego rozwoju" dla dzieci z rodzicami odbędą się w sobotę, 24 września br. o godz.: 10.00, zaś zajęcia dla zorganizowanych grup przedszkolnych – we wtorek 27 września. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy poprzez email: kontakt@effectivepr.pl. Każde dziecko otrzyma imienny dyplom potwierdzający udział w warsztatach. Terminy każdych kolejnych zajęć można sprawdzać na bieżąco pod adresem: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poznają wszystkie środki plastycznego wyrazu – od szkicowania, przez techniki tradycyjne i mieszane, aż do tworzenia kolaży i kompozycji z elementami grafiki. Każdorazowo, artyści przybliżają uczestnikom specyfikę przyborów malarskich i pokazują, jak ich używać w ramach technik przewidzianych na dany dzień. Ideą warsztatów jest nauka poprzez zabawę, która jednocześnie kształtuje rozwój artystyczny najmłodszych oraz ich wrażliwość na kolor, formę i światło. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

Warsztaty twórczego rozwoju"

Centrum Janki, foyer kina Cinema City

ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy

Sobota 24 września 2011 r. od g. 10.00 do 15.00 – zajęcia dla dzieci i rodziców

Wtorek 27 września 2011 r. od g. 10.00 do 11.30 – zajęcia dla zorganizowanych grup przedszkolnych

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" objęli: portal Czasdzieci.pl, portal Galeriehandlowe.pl, Gazeta WPR oraz Radio Bajka.

Właścicielami Centrum Janki są:

• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.

• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.

• Cinema City Sp. z o.o.

• Taima Investments Sp. z o.o.

Kontakt dla prasy:

Joanna Dziewicka

Marketing Manager, Apsys Polska Sp. z o.o.

tel. (22) 701 92 71, e-mail: jdziewicka@apsysgroup.pl

Joanna Stankiewicz, tel. (22) 822 07 52, e-mail: jstankiewicz@effectivepr.pl

Arkadiusz Dominik, tel. (22) 822 07 52, e-mail: adominik@effectivepr.pl

Effective Public Relations

Informacje o Centrum Janki

Centrum Janki przy ulicy Mszczonowskiej 3 w Jankach pod Warszawą jest zarządzane przez Grupę Apsys. Kompleks o powierzchni handlowej 83 660 m2 z bezpłatnym parkingiem na 2 700 miejsc został otwarty w sierpniu 1999 roku. Obecnie odwiedza go około 6 milionów Klientów rocznie. Centrum Janki oferuje możliwość zrobienia zakupów przez 7 dni w tygodniu w niemal 80 sklepach i punktach usługowych. To także miejsce gwarantujące dobrą rozrywkę. Znajduje się tu multipleks kinowy, salon gier oraz nowoczesny kompleks 11 restauracji serwujących dania z różnych stron świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, którym umożliwia bezpłatne wypożyczenie wózka inwalidzkiego. Przygotowano tu także udogodnienia dla młodych mam, które w wygodnych pokojach rodzinnych, w miłej atmosferze, bez pośpiechu i stresu, mogą nakarmić i przewinąć niemowlę. Pamiętano także o dzieciach. Specjalnie dla nich, w hallu centrum zainstalowano kilka zabawek – bujaków oraz otwarto płatny plac zabaw – Bajkowy Labirynt.

Informacje o firmie Apsys

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem
i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 000 m2, zlokalizowanych
w 11 miastach. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów, począwszy