Królik i Misia

📅 sobota 28.01.2017 do niedziela 29.01.2017
10-13 zł
Styczniowa Sztuka Bajek
W kinie ARS na ul. św. Tomasza 11 trwa w najlepsze weekendowy cykl filmów i bajek dla dzieci! Na seanse przeznaczone dla naszych najmłodszych widzów zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę w godzinach południowych.

Sobota (28.01), godz. 11:00 – „Vaiana: Skarb oceanu”

Niedziela, godz. 11:00 – „Bajki okiem malucha” + zabawy z animatorem

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia na te wspaniałe seanse (jedno zaproszenie na sobotę 28.01, jedno zaproszenie na niedzielę 29.01)!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Sztuka bajek i wybrany dzień, np. Sztuka bajek, sobota) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 26 stycznia.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Styczniowe soboty:

Vaiana: Skarb oceanu (103′) – wszystkie bilety w cenie 13 zł!

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat i nikt nie wie dlaczego… „Vaiana” to opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Styczniowe niedziele:

Bajki okiem malucha + zabawy z animatorem (60′) – wszystkie bilety w cenie 10 zł!

kinads bajki styczen

Pokazy składają się z różnych serii, m.in.: Pan Toti, Tata Lew, Andzia, Janosik, Król Maciuś Pierwszy. Poszczególne odcinki podzielone są w tematyczne zestawy. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci. Zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych.

Zapraszamy najmłodszych, jak i nieco starszych miłośników bajek!

BILETY DO NABYCIA W KASIE KINA NA UL. ŚW. TOMASZA 11

ZAKUP/REZERWACJA INTERNETOWA: ars.pl/repertuar