Studio Teatru Piosenki Cotygodniowe Warsztaty Wokalne – nabór

📅 wtorek 18.02.2020 do poniedziałek 16.03.2020
🎫 700zł
Studio Teatru Piosenki Cotygodniowe Warsztaty Wokalne - nabór
Propozycja dla dorosłych i młodzieży od 14 roku życia. Szczegóły na stronie: www.spiewajmy.waw.pl/cotygodniowe.html

Cotygodniowe Warsztaty Wokalne to spotkania dla wokalistów amatorów, którzy podczas świetnej zabawy, już od ponad 13 lat, rozwijają swój warsztat wokalny przy udziale twórcy warsztatów Damiana Czarneckiego.

W semestrze „Wiosna 2020” stworzymy wyjątkową grupę przygotowującą autorski spektakl słowno-muzyczny Ryszarda Matusiewicza z opieką artystyczną autora i akompaniamentem fortepianowym granym na żywo przez tegoż samego.

Grupa poniedziałkowa Studio Teatru Piosenki CWW – to grupa zaawansowana dla dorosłych i młodzieży do 14 roku życia. W grupie tej poza uczestnikami poprzednich edycji CWW mogą znaleźć się również wokaliści nie biorący udziału wcześniej w naszych warsztatach, osoby traktujące warsztaty np. jako uzupełnienie lekcji indywidualnych, kształcący się również poza naszą placówką. Zapisanie się do tej grupy wymaga wcześniejszego przesłuchania kwalifikacyjnego

Opłata za semestr „Wiosna 2020” wynosi 700 zł. Opłaty w grupie poniedziałkowej, ryczałtowo za cały kurs, przyjmowane są na drugim spotkaniu. Nie ma możliwości rozłożenia płatności na raty.

Opłata obejmuje:

13 ponad 2 godzinnych spotkań grupowych (pierwsze bezpłatne);60 minutową profesjonalną sesję nagraniową, podczas której uda się zarejestrować jedną piosenkę. Uczestnicy otrzymają m.in. swoje nagrania na wspólnym na CD; nieodpłatne (ograniczone jedynie grafikiem i wcześniejszymi zapisami) korzystanie z sali prób wyposażonej w sprzęt estradowy; akompaniament fortepianowy „na żywo” i podkłady do ćwiczeń;udział w spektaklu finałowym warsztatów (obowiązkowo);profesjonalną sesję fotograficzną podczas koncertu finałowego.

Grupa poniedziałkowa rozpoczyna zajęcia 02.03.2020 r. bezpłatnym spotkaniem pokazowym, niezobowiązującym do udziału w tworzeniu Studia Teatru Piosenki CWW. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie na adres spiewajmy@akcja.pl podać: imię i nazwisko, adres mailowy i telefon oraz wybrany dzień warsztatów.

W spotkaniach Teatru Piosenki może wziąć udział maksymalnie 8 osób. Drugie spotkanie odbędzie się 16.03.2020 r.

Spektakl finałowy warsztatów poniedziałkowych odbędzie się w sobotę 06.06.2020 r. o godz. 19.00

UWAGA! Specjalna cena 600 zł dla osób, które biorąc udział w zajęciach grupy środowej lub czwartkowej chciałyby dodatkowo wziąć udział w zajęciach w grupie poniedziałkowej.