Królik i Misia

Spotkanie dla rodziców dzieci chorych na AZS – w ramach projektu Halo! ATOPIA

📅 sobota 29.09.2012
Spotkanie dla rodziców dzieci chorych na AZS – w ramach projektu Halo! ATOPIA

Projekt obejmuje działania na wielu poziomach. Organizujemy spotkania rodziców dzieci z AZS, podczas których wspólnie formułujemy pytania dotyczące choroby. Odpowiadają na nie specjaliści tworzący panel ekspercki, a ich wypowiedzi uzupełniają zaproszeni przez nas goście. Nasze biuro zamieniło się Centrum Wiedzy o Atopii, otwarte w każdą środę w ramach Dni Drzwi Otwartych dla wszystkich osób chcących dowiedzieć się więcej o atopii i AZS.

29 września w godzinach 10:00-14:00 zapraszamy na drugie spotkanie dyskusyjne z rodzicami dzieci z AZS; lekarze i specjaliści obecni na spotkaniu: pediatra, psycholog i dietetyk. Spotkanie odbędzie się w Centrum Komunikacji Społecznej m. st. Warszawa, pl. Konstytucji 4. Przestrzeń na spotkanie udostępnił Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

W czasie, gdy rodzice będą rozmawiali ze specjalistami, grupa animatorów wprowadzi dzieci w świat Podwórkowego Naukowca.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 14 lat.

Podczas spotkania:
• poznamy się i porozmawiamy o problemach powiązanych z AZS, o własnych doświadczeniach,
• dorośli będą mogli spotkać się z pediatrą, psychologiem i dietetykiem,
• wspólnie sformułujemy pytania, na które w czasie konferencji odpowiedzą lekarze i inni specjaliści,
• dzieci w wieku 3-14 lat będą mogły wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez animatorów,
• dzieci poniżej 3 roku pozostają pod opieką rodziców,
• poczęstunek będzie uwzględniał dietę alergików.

Strona wydarzenia: www.haloatopia.pl
Nazwa organizatora: Fundacja Alabaster