Jadzia Pętelka

Spotkanie dla mam w Poznaniu

📅 czwartek 20.03.2014
Spotkanie dla mam w Poznaniu

Pierwsze z nich już 6 marca w Hotelu MDM przy Pl. Konstytucji 1 w Warszawie. Do udziału w naszych spotkaniach zaprosiliśmy uznanych, warszawskich specjalistów, którzy będą mogli przekazać przyszłym i obecnym mamom odpowiedzi na nurtujące je tematy. Kobiety spodziewające się dziecka będą zatem mogły posłuchać oraz podyskutować z położnymi, fizjoterapeutą oraz dietetykiem.. Mamy dzieci do 3 roku życia będą miały przyjemność porozmawiać z dietetykiem, psychologiem oraz dermatologiem. Całość uświetni pojawienie się znanej i zapracowanej Mamy, która nie tylko poprowadzi spotkanie, ale również podzieli się z uczestniczkami własnymi spostrzeżeniami związanymi z urokami macierzyństwa.

Naszą tegoroczną ambasadorką jest Pani Paulina Holtz.. Udział w spotkaniach Świadomej Mamy będzie oczywiście bezpłatny dla chętnych.

Przyszłe i obecne mamy, które będą miały ochotę wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, będą mogły zarejestrować się na portalu swiadomamama.pl lub drogą e-mailową rejestracja@swiadomamama.pl. Sama strona internetowa jest skierowana docelowo do kobiet w ciąży i młodych Mam, wyróżniając się m.in. tematycznymi artykułami wokół ciąży i macierzyństwa, bazą podmiotów takich jak szpitale, kliniki, sklepy z akcesoriami dla dzieci, przedszkola; blogami przyszłych mam czy rozbudowanym forum. Również można tam uświadczyć zarówno zapowiedzi kolejnych spotkań, jak i relacje z tych już odbytych.