Spotkania z muzyką

poniedziałek 10.09.2012

Spotkania z muzyką

10 września o godz. 17.00 zapraszamy Was serdecznie na pierwsze zajęcia z cyklu pt. „Spotkania z muzyką”. Będą się one odbywać w drugie piątki miesiąca w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr III przy ul. Tuchlińskiej 2A w Warszawie.

Dobroczynny wpływ muzyki na rozwój dzieci jest znany od wieków. Dzięki kontaktowi z muzyką dziecko się uwrażliwia, wydobywa i aktywizuje emocje. Muzyka działa pobudzająco na rozwój oraz wyobraźnię. Ponadto wpływa pozytywnie na samopoczucie, napięcie mięśniowe i układy wewnętrzne oraz łagodzi ból.
Podczas pierwszego spotkania naszymi gośćmi będzie para z Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze wraz z akompaniatorem. Zapoznamy się zarówno z ludowym tańcem, muzyką oraz instrumentem.

REGULAMIN ZAPISÓW:

1.    Zapisy na spotkania zaczynają się na 7 dni przed ich terminem. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane.
2.    Chęć udziału w spotkaniach należy zgłaszać:
telefonicznie pod nr: 22 890 20 77
mailowo pod adres: myszkanorka@dzieciom.pl
3.    W zgłoszeniu należy podać ilość uczestników, ich imiona, nazwiska i wiek oraz imię, nazwisko i nr telefonu opiekuna. Zgłoszenia nie zawierające WSZYSTKICH informacji nie będą przyjmowane.
4.    Przy zapisie OBOWIĄZKOWO należy podać informację czy dzieci są podopiecznymi Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", członkami Klubu Myszki Norki czy żadne z powyższych.
5.    Zgłoszenia grupowe przyjmowane są wyłącznie od instytucji i placówek dziecięcych.
6.    Pierwszeństwo w zapisach mają podopieczni Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" oraz członkowie Klubu Myszki Norki.
7.    Zgłoszenia nie spełniające wszystkich powyższych wymogów nie będą przyjmowane.
8.    Na spotkanie OBOWIĄZKOWO należy przynieść podpisaną zgodę na wykorzystanie wizerunku: http://starastrona.dzieciom.pl/el/Zgoda.pdf

Więcej na http://myszkanorka.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Spotkania z muzyką

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" obejmuje opieką ponad 17 tys. dzieci z całego kraju. Z myślą o potrzebach osób chorych i niepełnosprawnych utworzono w Warszawie bezpłatny Ośrodek Rehabilitacji AMICUS - www.osrodekamicus.dzieciom.pl oraz hostel pielęgnacyjno-opiekuńczy dla podopiecznych Fundacji …

Więcej

Adres:

ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa


Kontakt:

022 833 88 88
fundacja@dzieciom.pl
http://www.dzieciom.pl
facebook