SpongeBob: Na suchym lądzie. Zaproszenia na pokaz przedpremierowy!

📅 piątek 13.02.2015
SpongeBob: Na suchym lądzie. Zaproszenia na pokaz przedpremierowy!

Życie w Bikini Dolnym nie mogłoby być lepsze dla wiecznego optymisty SpongeBoba (Tom Kenny) i jego przyjaciół: lojalnej rozgwiazdy Patryka (Bill Fagerbakke), sardonicznej ośmiornicy Skalmara (Rodger Bumpass), wiewiórki naukowca Sandy (Carolyn Lawrence) i skorupiaka kapitalisty pana Krabsa (Clancy Brown). Kiedy zostaje wykradziony sekretny przepis na kraboburgery, odwieczni rywale SpongeBob i Plankton (Mr. Lawrence) muszą połączyć siły i udać się w podróż w czasie i przestrzeni, aby pokonać nikczemnego pirata Burgerobrodego (Antonio Banderas) i zniweczyć jego plany na tworzenie wybornych smakołyków.

Reżyser Paul Tibbit tak mówi o najnowszym filmie opartym na cieszącym się największą oglądalnością w historii kanału Nickelodeon serialu i międzynarodowym fenomenie, Ma w sobie wszystko, czego mogą oczekiwać widzowie. Znani juz bohaterowie zostali popchnięci w zupełnie nowym kierunku. To nie tylko film drogi, ale i film o super-bohaterach. A wszystko to w 3D!

"SpongeBob: Na suchym lądzie" został wyreżyserowany przez Paula Tibbitta oraz Mike’a Mitchella – sceny z żywą akcją. Producentami wykonawczymi filmu zostali Stephen Hillenburg, Cale NanMorales i Craig Sost, a wyprodukowali go Paul Tibbitt i Mary Parent. Scenariusz autorstwa Jonathana Aibela i Glenna Berger oparty został na przebojowej serii "SpongeBob Kanciastoporty" stworzonej przez Stephena Hillenburga. Muzyka – John Debney.

Już 19 lutego o godz. 18:30 w Kinie Cinema City, sala 1 (Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, Warszawa) odbędzie się pokaz przedpremierowy filmu 3D.

A na Czytelników Miasta Dzieci czeka 65 dwuosobowych zaproszeń na przedpremierowy seans 3D.

Jeśli chcielibyście obejrzeć film, napiszcie o tym w mailu wysłanym na adres konkurs@miastodzieci.pl (tytuł maila SpongeBob: Na suchym lądzie) w treści należy podać imię i nazwisko (do wiadomości Redakcji Miasta Dzieci) – dwuosobowe zaproszenie będzie czekało na Zwycięzców w kinie.

Na maile czekamy do 13 lutego (piątek) do godziny 19:00 🙂

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Brak maila ze strony redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.