Jadzia Pętelka

Społeczny Savoir Vivre czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk

📅 niedziela 12.01.2014
Społeczny Savoir Vivre czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk

Warsztaty odbędą się w sali VIP – Violet Room 12 stycznia 2014r. o godzinie 14 w Rozrywkowym Centrum Miasta HULAKULA przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 4-10 lat.

Zapisy pod nr tel.: 22 55 27 467

Po warsztatach będzie można w promocyjnej cenie zakupić książkę z płytą oraz z dedykacją autora.

„SPOŁECZNY SAVOIR VIVRE CZYLI JAK NIE NADEPNĄĆ ŚWIATU NA ODCISK"

Spotkanie warsztatowe ukazujące i wprowadzające dzieci w świat relacji międzyludzkich, postaw wobec otoczenia, jak i umiejętności oceny oraz dostrzegania. Podczas interaktywnych rozmów i doświadczeń prowadzonych w oparciu o publikację „Mądrość z Natury", dzieci obcują z ważnymi pojęciami takimi jak: rodzina, dom, ojczyzna, szacunek, umiejętność dostrzegania, roztropność, umiar, tolerancja czy przyjaźń.

Warsztaty są częścią cyklu edukacyjnego projektu warsztatowego „Edukacja przez wyobraźnię", realizowanego przez wydawnictwo Mind&Dream na terenie całego kraju.

www.madroscznatury.pl

www.mindanddream.pl