Jadzia Pętelka

„W Dolinie Muminków"

Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana z Będzina

27 maja (środa), godz. 10.00 , sala teatralna

Przedstawienie przypomni znane wielu pokoleniom przygody mieszkańców niezwykłej doliny. Właśnie przyszedł czas przebudzenia się z zimowego snu. Tego dnia w domu Muminka zjawili się serdeczni przyjaciele rodziny, ale także goście, którzy – jak się okazuje – nie zawsze mają dobre zamiary. I pewnie to byłby zwykły dzień spędzony na zabawach przed domem, gdyby nie pewien tajemniczy kapelusz, który spadł z nieba … lub nie wiadomo skąd.

Codzienne problemy Muminków są bardzo bliskie dzieciom i ich rodzicom. Prosto skonstruowany świat przedstawiony z wykorzystaniem wielu klasycznych technik teatru lalek, jest niezwykle łatwo przyswajalny przez najmłodsze dzieci. Zaletą widowiska są liczne piosenki oraz wielobarwna scenografia, wierna oryginalnym ilustracjom wydań książkowych i popularnemu serialowi animowanemu.

Dla dzieci od lat 4
Czas trwania: 1 godz. 5 min.
bilety: 18 zł

Informacje i zamówienia:

Biuro Organizacji Widowni – tel. 12 644 02 66 wew. 55, e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl
Kasa – tel. 12 644 02 66 wew. 56

Uwaga! ZAPROSZENIA!

Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia na ten wspaniały spektakl! Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Muminki) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 24 maja.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁