Weleda

📅 niedziela 26.09.2010
spektakl dla dzieci w Gdańsku

Niedziela 26 wrzesień godz. 12.00

Miasto Aniołów zaprasza na bajkę „Pinezkologia, czyli świronizacja"

w wykonaniu Teatru „Pinezka" z Gdańska

Miasto Aniołów Gdańsk ul. Chmielna 26

Wstęp 10 zł od osoby

"Pinezkologia" łączy w sobie elementy magii, teatru i cyrku. Jest to wybuchowa mieszanka clownady, pantomimy, tańca, akrobacji, masek, marionetek, szczudeł, żonglerki i improwizacji z publicznością, czyli świetna zabawa dla widza w każdym wieku.

Występują:

Iwona Cichosz – Miss Polski Niesłyszących 2008, Miss Astera na Miss Deaf World 2008 w Pradze, dwukrotna zwyciężczyni Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Migowego. Przemysław Grządziela – ojciec dyrektor, tancerz, mim, clown, reżyser, choreograf, kompozytor, scenograf, księgowy i kierowca. Wieloletni solista baletu m.in. w Operze Bydgoskiej, Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu i Wrocławskiego Teatru Pantomimy Henryka Tomaszewskiego.

Ciacho-Ptyś-Ekler-Pączek pies rasy Chow-Chow występujący w roli lwa.

CZY WIESZ, ŻE…?

Miasto Aniołów", to przestronny, klimatyzowany klub z restauracją, dużą salą, sceną, strefą "VIP" (mniejszą salą, która zapewnia intymny klimat i pozytywne emocje). Doskonałe miejsce do organizowania imprez. W okresie letnim szczególną popularnością cieszy się taras nad brzegiem Motławy oraz pływający ogródek, z którego mogą Państwo podziwiać architekturę gdańskiej starówki.

W niedziele zapraszamy dzieci na przedstawienia w wykonaniu teatrów z Trójmiasta i z Polski, a po spektaklu na rodzinny obiad. Czwartki przeznaczone są na koncerty jazzowe. Będziemy mieli okazję posłuchać wybitnych muzyków jazzowych.

Informacje o imprezach:

tel.: 504 025 222