FMH mobile

24.10.10
godz.12.00

"Mała Syrenka"

Mała Syrenka to kolejny spektakl sceny marionetkowej Teatru Lalek Arlekin. Przedstawienie zrealizowane jest w klasycznej baśniowej konwencji. Wzruszającej historii o małej mieszkance podwodnych głębin zakochanej w księciu towarzyszy prawdziwie podmorska muzyka. Intrygująca scenografia sugestywnie pozwala widzom przenieść się do fantastycznego świata głównej bohaterki.

UWAGA!
Miasto Dzieci ma do przekazania jedno dwuosobowe zaproszenie spektakl "Mała Syrenka" w niedzielę 24. października  o godzinie 14:00. Wystarczy w czwartek po 22.00 wysłać maila z hasłem "Mała Syrenka" i swoim nazwiskiem na adres karolina@miastodzieci.pl.
Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy 🙂
Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową.
Powodzenia!

www.arlekin.lodz.pl