Jadzia Pętelka

Spacer szlakiem Powstańców Warszawskich w 70. rocznicę zakończenia Powstania Warszawskiego

📅 sobota 04.10.2014 do niedziela 05.10.2014

Dalej udamy się w kierunku Muzeum AK, odwiedzając jeszcze kilka istotnych miejsc. W Muzeum będzie można zobaczyć – zaraz po otwarciu – nową ekspozycję czasową. „Było miasto. Jest miasto. Powstańcza Warszawa w obiektywie Sylwestra Brauna ". Ostatnim punktem programu, będzie obejście wybranych mogił uczestników Powstania, pochowanych na Cmentarzu Rakowickim, połączone ze wspomnieniami biograficznymi.

4 października, sobota, godz. 15.00

Zbiórka: ul. Batorego 3.

5 października, niedziela, godz. 15.00

Zbiórka: ul. Batorego 3.

Spacer prowadzi pracownik merytoryczny Muzeum AK, Artur Jachna.

Uczestnictwo jest bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, konieczne jest zgłoszenie udziału pod adresem: pkoziarz@muzeum-ak.pl

Przewidywany czas: 3 godziny.

Opracował:
Artur Jachna, pracownik merytoryczny Muzeum AK w Krakowie – pomysłodawca, autor scenariusza i wykonawca.