Weleda

spacer po Gdańsku z przewodnikiem

10 lipca (sobota)

Śladami Jana Heweliusza – Stare i Główne Miasto
Wielki astronom, właściciel browarów, rajca Starego Miasta, przyjaciel króla Jana III Sobieskiego, a przede wszystkim gdańszczanin. Podczas spaceru odwiedzą Państwo miejsca, w których mieszkał, żył i pracował Jan Heweliusz.

Zbiórka uczestników przy pomniku Jana Heweliusza, ul. Korzenna o godz.: 12.00
Czas trwania spaceru: 2 h

11 lipca (niedziela)
Oliwa – śladami cystersów

Odkrywanie uroków i tajemnic dawnego opactwa cystersów, podziwianie architektury zabytków oraz bogactwa przyrody Parku Oliwskiego to wszystko czeka na Państwa podczas spaceru w Oliwie.

Zbiórka uczestników przy głównej bramie wejściowej do Parku Oliwskiego, ul. op. Jacka Rybińskiego o godz.: 12.00
Czas trwania spaceru: 2 h

Udział w spacerze BEZPŁATNY!
Liczba miejsc jest ograniczona – maksymalnie 50 osób.
Chęć udziału w spacerze należy zgłosić do dnia 9 lipca (piątek) do godz.: 15.00 na stronie http://www.gdansk4u.pl/spacery  lub tel.: (58) 301 43 55.

Proszę podać liczbę osób chętnych do udziału w danym spacerze. 10 – 11.07.2010, Godzina: 12.00

Miejsce:

pomnik Jana Heweliusza – sobota,