Akademia tańca
Śnieżka wspiera bicie rekordu Guinnessa

📅 poniedziałek 19.10.2015
Śnieżka wspiera bicie rekordu Guinnessa

Na uczestników wydarzenia, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 w Dębicy oraz Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka, czeka „kolorowe wyzwanie" – bicie rekordu Guinnessa w ilości rysunków namalowanych kredą na chodniku. Impreza odbędzie się pod patronatem Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA. – Aktywnie angażujemy się we wsparcie ciekawych inicjatyw, a szczególnie bliskie są nam wydarzenia odbywające się w naszym najbliższym sąsiedztwie – mówi Anna Szymaszek, Specjalista ds. Public Relations FFiL Śnieżka SA. – Próba pobicia rekordu Guinessa w ilości kolorowych rysunków malowanych kreda na chodniku będzie dla dzieci znakomitą okazją do zabawy z kolorami. Wierzymy, że podczas malowania będą się dobrze bawić, a to właśnie uśmiech na ich twarzach jest dla nas najważniejszy – dodaje Anna Szymaszek.