Slow Food Fest

📅 sobota 27.06.2015 do niedziela 28.06.2015
Slow Food Fest

Przy eleganckim długim stole ustawionym wzdłuż sopockiego Molo pojawią się między innymi sławy kulinarne, członkowie Slow Food International i Polska, szefowie kuchni ok kilkudziesięciu restauracji z Trójmiasta, Kaszub i innych rejonów Polski, artyści, celebryci, blogerzy kulinarni, Prezydent miasta Sopot, Marszałek Województwa Pomorskiego, młodzi zdolni pasjonaci gotowania. Wszyscy respektując zasady Slow Food oraz założenia festiwalowego menu.

W menu znajdą się ryby bałtyckie, atlantyckie i słodkowodne oraz truskawka kaszubska. Różnorodność potraw zaspokoi najwybredniejsze gusta. Przy jednym stole będzie można spróbować wariacje  festiwalowe wspaniałych kucharzy.

SZYKUJE SIĘ NIESAMOWITA DWUDNIOWA UCZTA DLA PODNIEBIENIA.

JAK TO ZJEŚĆ?
Za 25 zł otrzymujesz bon z 5 kuponami. Kupony wymieniasz na pyszne dania festiwalowe.