Jadzia Pętelka

Śląskie Wesołe Miasteczko obchodzi 56 urodziny

📅 sobota 19.09.2015 do niedziela 20.09.2015
Śląskie Wesołe Miasteczko obchodzi 56 urodziny

Od 50 lat, wraz ze zmianami w Polsce, zmieniał się chorzowski lunapark. W tym czasie powstało ponad 40 urządzeń  z unikalnymi na skalą europejską karuzelami typu Samoloty, Diabelskim Młynem, czy pierwszymi w Polsce rollercoasterami.

W ramach kampanii jubileuszowej „ Wesołe urodzinowo" mamy dla naszych klientów 56 000 biletów w promocyjnej cenie 35 złotych. Można je nabyć w każdy czwartek i piątek oraz w weekend urodzinowy w kasach lunaparku. Ponadto szykujemy szereg atrakcji i zabaw z bohaterami z bajek. Odwiedzą nas m.in.: Lizzy, Kubuś Puchatek, Tygrysek, i inne uwielbiane przez dzieci postaci . Dla tych osób, które zakupią bilety na urodzinowy weekend mamy też szereg dodatkowych nagród jak: karnety sezonowe do SWM, bilety do kina HELIOS, skipassy do ośrodków w Jasnej i Wysokich Tatrach oraz wejściówki do aquaparków Tatralandii, Gino Paradise Besenova oraz bilety do Centrum Korona Ziemi w Zawoi. Codziennie o godz. 17.00 będziemy rozstrzygać kto wygrywa nagrodę dnia – informuje Justyna Dziedzic z Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Impreza urodzinowa nie może się obyć bez wielkiego tortu oraz licznych zabaw i dobrej muzyki. Wszyscy, którzy przyjdą do miasteczka będą też mogli złożyć specjalne życzenia. Zostaną one nagrane na specjalnej płycie i następnie umieszczone w kapsule czasu, która zostanie zakopana na terenie Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Harmonogram imprezy:

10:00-16:00- gry i zabawy, kapsuła czasu, zabawne maskotki

15:30- Koncert urodzinowy Justyna Wyrwich- podróż w czasie

16:00- QUIZ

16:30- Występ Konrad Podsiadłowski –  Beatbox

17:00- losowanie nagród

17:30- TORT URODZINOWY  –  TYLKO W NIEDZIELĘ 20 WRZEŚNIA

18:00- POŻEGNANIE

Wesołego Miasteczko czynne jest we wrześniu od czwartku do piątku, w godzinach od 10.00 do 18.00, a w weekendy od godziny 10.00 do 20.00 . W tym czasie każdy, kto zakupi bilet do lunaparku może korzystać za darmo z parkingu samochodowego.

Więcej informacji o Śląskim Wesołym Miasteczku: www.wesole-miasteczko.pl