Siedmiu krasnoludków ratuje śpiącą królewnę. Zaproszenia do kina

📅 środa 12.11.2014
Siedmiu krasnoludków ratuje śpiącą królewnę. Zaproszenia do kina

Krasnoludek Bobo przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem pada ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki – poczciwy kuchcik – trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową.

Czeka ich nie lada wyzwanie, bo legowisko smoka znajduje się nieopodal siedziby złej czarownicy Dellamorty, tej samej, która rzuciła czar na Różę i bardzo nie lubi nieproszonych gości.

Premiera kinowa: 14 listopada 2014.
Swojego głosu użyczyli: Anna Cieślak, Tomasz Majewski, Jarosław Boberek, Sonia Bohosiewicz, Czesław Mozil, Krzysztof Kowalewski, Antoni Królikowski, Łukasz Nowicki.

Siedmiu krasnoludków ratuje śpiącą królewnę
Gatunek: baśń/animacja przygodowa
Produkcja: Niemcy 2014
Reżyseria: Harald Siepermann ("Alfred Jonatan Kwak"), Boris Aljinovic ("Roszpunka")
Scenariusz: Bernd Eilert, Douglas Welbat, Harald Siepermann
Kino Świat

Miasto Dzieci zaprasza 50 Czytelników na specjalny pokaz przedpremierowy Filmu, który odbędzie się w warszawskim Kinie Wisła (Plac Wilsona 2, sala A) 12 listopada (środa) o godzinie 18:30.

Mamy dla Was 25 dwuosobowych zaproszeń.

Jeśli chcielibyście obejrzeć przedpremierowy pokaz filmu, napiszcie o tym w mailu wysłanym na adres konkurs@miastodzieci.pl (tytuł maila Siedmiu krasnoludków ratuje śpiącą królewnę) w treści należy podać imię nazwisko oraz dane adresowe (do wiadomości Redakcji Miasta Dzieci) – zaproszenia wyślemy listami poleconymi. Na maile czekamy do 3 listopada (poniedziałek) do godziny 23:59 🙂

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Brak maila ze strony redakcji oznacza brak wygranej.