Weleda

Ryś i spółka

📅 wtorek 27.07.2010
Ryś i spółka

Kino widziało masę zwierzaków. Waleczne pandy, śpiewające wiewiórki, stepujące pingwiny, gotujące szczury, a także lwy, oposy, lisy i tygrysy. Ale dopiero teraz nadchodzi prawdziwa gwiazda animacji – RYŚ RYSZARD! Antonio Banderas przedstawia najśmieszniej narysiowany film wakacji, który jest jak hiszpańska piłka nożna – perfekcyjny technicznie i zaskakujący pomysłowością.

Ryszard to sympatyczny ryś, prześladowany przez wyjątkowy niefart, który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga.

Ryś i jego przebojowa spółka spróbują stawić czoło podstępnemu porywaczowi zwierząt – myśliwemu Warczakowi i ukażą światu nowego króla dżungli! Drżyjcie zabawki i baśniowe, zielone stwory – zwierzaki kontratakują!

Ryś i spółka – widowiskowa animacja, wyróżniona prestiżową nagrodą Hiszpańskiej Akademii Filmowej – to najweselsza przygoda wakacji, wyprodukowana przez znanego z roli Kota w Butach w serii filmów Shrek Antonio Banderasa. Ryś i spółka to propozycja dobrej rozrywki dla widzów każdym wieku. Dzieci polubią zabawne perypetie Rysia i jego przyjaciół, starsi docenią inteligentny humor dialogów, nawiązujący do najlepszych tradycji hollywoodzkiego kina familijnego spod znaku Dżungli, Madagaskaru i Gdzie jest Nemo.

W polskiej wersji językowej brylują mistrzowie dubbingu: Jerzy Kryszak (Ratatuj, Odlot), Marcin Hycnar (Kung Fu Panda, Shrek Trzeci), Julia Kamińska (Jak wytresować smoka), Artur Dziurman (Harry Potter i Insygnia Śmierci). Wspierają ich: debiutujący w dubbingu dziennikarz-podróżnik Jarosław Kret oraz gwiazdor wagi ciężkiej – Mariusz Pudzianowski, w zaskakującym, komediowym wcieleniu.

30 lipca w kinach zacznie się epoka futerkowa.

Więcej o filmie "Ryś i spółka".

UWAGA! ROZDAJEMY ZAPROSZENIA!
Pierwsze PIĘĆDZIESIĄT Osób, które do poniedziałku 26 lipca do godz. 14:00 przyślą na adres wydarzenia@miastodzieci.pl e-mail ze swoim nazwiskiem, nr telefonu i hasłem "Ryś i spółka" otrzyma podwójne zaproszenia na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się w Kinie Luna (ul. Marszałkowska 28) 27 lipca o godz. 19:00!

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej:(