Rowerowo przez Bemowo

📅 sobota 29.08.2015
Rowerowo przez Bemowo

Po raz kolejny Centrum Handlowe Galeria Bemowo angażuje się w projekt prospołeczny, którego głównym zadaniem jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród mieszkańców Bemowa oraz propagowanie zdrowego trybu życia. „Piknik to impreza promująca ekologiczny środek transportu, jakim jest rower. Chcemy zachęcić Klientów do aktywnego spędzania wolnego czasu, dlatego zaprosiliśmy również kluby sportowe, które przeprowadzą pokazowe zajęcia. Chętni będą mogli wziąć udział w prezentowanych lekcjach fitness, Tai-Chi czy karate." – mówi Piotr Bombolski, Dyrektor Centrum Handlowego Galerii Bemowo.

Każdy rowerzysta, który na piknik przyjedzie na „dwóch kółkach", będzie mógł skorzystać z bezpłatnych usług serwisu rowerowego. Ważnym elementem wydarzenia będzie znakowanie rowerów przeprowadzane przez Komisariat Policji na Bemowie. Inicjatywa zainteresowała także Burmistrza Dzielnicy Bemowo, który objął piknik patronatem. Do eventu przyłączyło się również Stowarzyszenie Zdrowy-Rower ze swoją akcją „150cm dla Rowerzysty". Centrum Handlowe Galeria Bemowo zaprosiła dodatkowo Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie, aby przeprowadził w tym dniu pokaz samoobrony.

Nie zabraknie również atrakcji dedykowanych dzieciom. Z myślą o nadchodzącym roku szkolnym, zorganizowane zostaną w ramach pikniku targi hobbystyczne, aby zaprezentować dzieciom i ich rodzicom ofertę zajęć pozalekcyjnych, rozwijających dziecięce talenty. Szczególnie ciekawie zapowiada się pokazowa lekcja gry w tenisa oraz pokaz szermierki samurajskiej. Specjalnie dla najmłodszych został przygotowany pokaz ogromnych baniek mydlanych, a klauny pomalują dzieciom buzie i rozdadzą baloniki w kształcie zwierzątek.

To jednak nie koniec atrakcji. Tego dnia na terenie Galerii Bemowo nie zabraknie także konkursu z nagrodami – każdy, kto w dniu eventu zrobi zakupy w Centrum na kwotę 30 zł i okaże paragon hostessie – otrzyma specjalny kupon z pytaniem konkursowym. Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi otrzyma rower miejski. Dodatkowo pojawią się zmotoryzowane restauracje, czyli popularne food trucki, które będą serwowały pyszną kawę, zapiekanki oraz gofry.

„ROWEROWO PRZEZ BEMOWO" już 29. sierpnia, w godzinach od 11:00 do 18:00 w Galerii Bemowo.

Więcej informacji na www.galeria-bemowo.pl

Patronat nad wydarzeniem objął Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Patroni medialni: Nasze Miasto, Planeta.fm, ibemowo.pl, wio.waw.pl, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, polskanarowery.pl, ekologia.pl.

Partnerzy wydarzenia: Polskie Stowarzyszenie TAI-CHI, Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola, Warszawskie Centrum Karate, Bike-Project, Kid′s In The Centre, Centrum Bemowo Nasze Dzieci, Orange, Komisariat Policji Bemowo, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie, Kajalis, Karuzella, Wola Tenis Club, Wave Dance Studio, Słoniątko, Way Cup Cafe, Kawiarnia Ciuciubabka, Słodka Buda.

O Galerii Bemowo:

Galeria Handlowa Bemowo została otwarta w 1999 roku, przy głównej arterii komunikacyjnej Bemowa, Alei Powstańców Śląskich. Galeria sklepów, usług i restauracji, wygodny dwupoziomowy hipermarket Carrefour, kino Cinema City dostępne są dla Klientów z jednego parkingu. Przez 15 lat swojego istnienia Centrum zyskało lojalnych klientów, którzy przychodzą do Galerii nie tylko na zakupy, ale również skorzystać z bogatej oferty usług oraz rozrywki. W ofercie Galerii jest kompleks kinowy, sala zabaw dla dzieci i bogaty wachlarz usług: banki, filia poczty polskiej, usługi krawieckie, pralnia, akcesoria GSM, salon piękności, a nawet myjnia samochodowa. Galeria Bemowo jest centrum lokalnym, mocno związanym ze społecznością dzielnicy Bemowo. Oprócz bogatej oferty handlowo-usługowej na terenie Galerii organizowane są wydarzenia, akcje kierowane do mieszkańców dzielnicy Bemowo i sąsiadujących z nią Bielan i Żoliborza.

Właścicielem Galerii Bemowo jest ÆRIUM, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, specjalizująca się w nieruchomościach, z siecią lokalnych biur w Londynie, Paryżu, Luxemburgu, Genewie, Düsseldorfie i Istanbule, zarządzająca nieruchomościami o wartości 6,1 mld euro ramach 16 funduszy inwestycyjnych. Grupa inwestycyjna ÆRIUM posiada w portfolio 190 nieruchomości zlokalizowanych w Europie, Maroko i Turcji, obejmujących około 1,5 mln m2. ÆRIUM buduje wartość rynkową poprzez akwizycję, rozwój i zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, jak również oferując usługi doradcze w zakresie różnego typu nieruchomości. Profesjonalne i racjonalne podejście firmy do akwizycji połączone z umiejętnościami zarządczymi dało rezultat w postaci rosnącego portfolio wiodących biur i obiektów handlowych zlokalizowanych w 12 krajach.

Więcej informacji: www.aerium.com

Centrum zarządza firma Apsys, która działa na rynku nieruchomości 1996 roku, jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, manager projektu i zarządca nieruchomości świadcząc kompleksowe usługi na rzecz centrów handlowych. W portfolio zarządczym firmy w Polsce znajduje się obecnie 22 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 750 000 m2, zlokalizowanych w 15 miastach. W 2013 roku firma Apsys otrzymała nagrodę dla najlepszego zarządcy w konkursie CEE Retail Real Estate Awards 2013, natomiast w 2014 roku nagrody w konkursie Europa Property CEE Investment & Green Building Awards 2014 w kategoriach: Property Management Firm, Retail Developer of the Year oraz Company of the Year za całokształt działalności, ambitne projekty i sukces rynkowy.

Kontakt dla mediów:

EM GRUPA AGENCJA KREATYWNA