Rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka

Park Stanisława Dygata mapa

niedziela 02.06.2019

Rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kolejny już festyn rodzinny z programem artystycznym i rekreacyjno-sportowym z okazji Dnia Dziecka.

Impreza organizowana pod patronatem Zarządu MSM „Energetyka” oraz Administracji Osiedla „Sadyba” i Rady Osiedla „Sadyba”.

W programie imprezy przewidziano m.in.: konkurencje sportowo – rekreacyjne, konkurs wiedzy bajkowej, urządzenia rozrywkowo – lunaparkowe, galeria grafik i stanowisko plastyczne, punkt malowania twarzy, punk medyczny, toczenie naczyń z gliny, warsztaty wisiorkowe, warsztaty pierwszej pomocy, pokój z kostiumami, warsztaty ruchowo-muzyczne, spotkanie z Teatrem Kamishibai, bajkowy namiot – Bajka o Aksamitnym Króliku, Calineczka, jazdę rekreacyjną na koniach, przejażdżki bryczką, pokaz jazdy konnej, programy estradowe dla dzieci, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych na estradzie (uczestnicy zajęć organizowanych w OEK „Sadyba” oraz zaproszeni goście).

Wszystkie atrakcje przygotowane dla dzieci są bezpłatne.

02 VI (niedziela) godz. 14.00 – 19.00 „Rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka” w Parku Stanisława Dygata na osiedlu Sadyba.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Ośrodek Edukacji Kulturalnej Sadyba zajęcia dla dzieci w Warszawie

Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba”

Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba” prowadzi swoją działalność w zakresie upowszechniania kultury, edukacji kulturalnej oraz działań w dziedzinie sportu i rekreacji. Swoją działalność skierowaną do dzieci i młodzieży oraz do osób dorosłych realizuje w oparciu o systematyczną …

Więcej

Adres:

ul. Korczyńska 6,
02-934 Warszawa


Kontakt:

22 642 59 08, 608 554 398
oek.sadyba@msmenergetyka.pl
http://www.oeksadyba.msmenergetyka.pl