Rodzinna niedziela dla mieszkańców Gdyni

📅 niedziela 19.10.2014
Rodzinna niedziela dla mieszkańców Gdyni

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 4 w Gdyni jest odpowiedzialna za walkę z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi miejscowymi zagrożeniami. Przedstawiciele organizacji będą obecni 19 października w godzinach 13:30-14:30, w Pasażu Tesco przy ulicy Nowowiczlińskiej 35. Tego dnia Strażacy zaprezentują samochód gaśniczy, który będzie można obejrzeć na parkingu przez Pasażem oraz zrobić sobie przy nim zdjęcie.

Tego samego dnia pomiędzy 13:00 a 15:00, będzie można wziąć udział w warsztatach rodzinnych, które przygotuje Fundacja „Wspierania i Rozwoju Rodziny". W programie przewidziano m.in.: warsztaty twórcze, które przypomną o radości tworzenia i będą poświęcone pogłębianiu relacji dziecko-rodzic. Podczas wspólnej zabawy, uczestnicy staną się autorami ciekawych prac plastycznych, a jeśli czas pozwoli być może powstanie wspólnie stworzony spektakl teatralny. Rodzice będą mieli okazję poznać na nowo swoje dziecko i zbliżyć się do niego we wspólnym działaniu.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada", pod Patronatem Prezydenta Miasta – Wojciecha Szczurka i skierowanego do mieszkańców Gdyni. W Pasażach Tesco przy ul. Kcyńskiej i ul. Nowowiczlińskiej swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Małgorzatą Mach, pod adresem gosia@malaagencjakulturalna.pl