Weleda

Sala Edukacyjna Ratusza Głównego Miasta
📅 sobota 09.03.2024
Rodzinna Akademia Sztuk

Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci do udziału w warsztatach artystycznych „Rodzinna Akademia Sztuk” czyli weź to na RAS. Będziemy wspólnie uczyć się różnych technik plastycznych i rzemieślniczych, a inspiracją zawsze będzie nasze miasto, jego dzieje, dziedzictwo kulturowe i otaczająca nas architektura.

Spotykać się będziemy w każdą sobotę o godzinie 10:30 w Sali Edukacyjnej Ratusza Głównego Miasta.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy, które prosimy wysyłać na adres mailowy: edukacja@muzeumgdansk.pl
Koszty uczestnictwa
Koszt to 30 złotych za warsztat, niezależnie od wieku uczestnika.
Przy zakupie karnetu na wszystkie 32 zajęcia w cenie 640 zł, oszczędzasz aż 320 złotych (koszt jednego warsztatu to 20 zł)!
Karnet półroczny to koszt 700 zł. 350 złotych płacisz awansem, a pozostałe 350 zł do 31 stycznia 2024 roku.
Można zgłosić się na wszystkie warsztaty od razu i opłacić udział (wówczas mamy gwarantowane miejsce na zajęciach) lub dopisać się na dowolnie wybrany warsztat (pod warunkiem, że będą jeszcze wolne miejsca).Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie materiały.

Prowadzenie warsztatów:

Paulina Mazur – to polska artystka, urodzona 22 kwietnia 1997 roku w Gdańsku. Ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, w tym licencjat z Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych ze specjalizacją Animacji Kultury oraz magisterkę z Grafiki Warsztatowej. Bierze czynny udział w różnych kulturalnych wydarzeniach w obrębie miasta Gdańska; bierze udział w rekonstrukcjach XVIII wiecznych o tematyce gdańskiej wraz z grupą rekonstrukcyjną Garnizon Gdańsk; śpiewała z Młodzieżowym Chórem Scherzi Musicali. Brała udział w wielu konkursach plastycznych, w których zajęła pierwsze miejsca m.in. w „Gdańsk Miastem Przyjaznym dla Niepełnosprawnych” czy „Wielkanocne tradycje” organizowanym przez Dom Sztuki, oddział GAK.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:
9 III – technika: rzeźba
16 III – technika: rzeźba
23 III – technika: rzeźba
30 III – technika: rzeźba
6 IV – technika: rzeźba
13 IV – przerwa wielkanocna
20 IV – technika: grafika (linoryt)
27 IV – technika: grafika (linoryt)
4 V – majówka
11 V – technika: grafika
18 V – technika: reliefy 3D
25 V – technika: reliefy 3D
1 VI – technika: malarstwo użytkowe (zdobienie ceramiki)
8 VI – warsztaty teatralne
Uwaga! W nadzwyczajnych okolicznościach Muzeum zastrzega możliwość zmian w harmonogramie spotkań.