Królik i Misia

Rodzina w Teatrze

Repertuar:

14 i 15 grudnia 2013 godz. 16.00
"Gino, Suzi i Wehikuł Czasu"

oraz konkurs na najciekawszy projekt Wehikułu.

Scena na Lwowskiej
ul. Lwowska 30 Kraków

bilety  i rezerwacja na : rezerwacja@studiodono.pl

www.studiodono.pl

Uwaga!
Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania 2 dwuosobowe zaproszenia na ten wspaniały spektakl (1 na sobotę, 1 na niedzielę)!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: wehikuł i wybrany dzień przedstawienia, np. wehikuł, sobota) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do czwartku 12 grudnia do godz. 20.00.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

Opisy spektakli:

CYRK GRANDISSIMO, CZYLI JAK TO ZE STWORZENIEM ZIEMI BYŁO

Zapraszamy młodych widzów do przeżycia wielkiej przygody w Cyrku Grandissimo. Co kryje w sobie tajemnicza skrzynia? Czy można tańczyć na linie we dwoje? Jak żonglować słońcem i gwiazdami? I KTO tak naprawdę stworzył ziemię? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź wraz z parą sympatycznych clownów Gino i Suzi. Góra żartów pomieszana z odrobiną skupienia i szczyptą napięcia, tworzy niezwykłe przedstawienie, które rozbawi każdego widza.

WYSTĘPUJĄ :
AGNIESZKA CIANCIARA – FRÖHLICH, JONATHAN FRÖHLICH

Po spektaklu Warsztaty cyrkowe dla Rodziców z Dziećmi prowadzone przez Rodzinny Cyrk SCKM.

GINO, SUZI I WEHIKUŁ CZASU

Zapraszamy młodą widownię na kolejne przygody sympatycznej pary klaunów – Gino i Suzi. Tym razem bohaterowie zabiorą nas w niezwykłą podróż w czasie.

Suzi konstruuje Wehikuł Czasu, aby odnaleźć swoją ulubioną chusteczkę. Zgadza się, żeby wraz z nią wyruszył Gino. Wystarczy mała pomyłka, aby z pozoru łatwa ekspedycja przerodziła się w tajemniczą i pełną niebezpieczeństw wyprawę… Przedstawienie, choć ujęte w formie komedii, oferuje młodemu widzowi nie tylko salwy śmiechu, ale również wartką akcję, zaskakujące rozwiązania sytuacji oraz chwile napięcia. Spektakl uaktywnia także wyobraźnię widza, uwrażliwiając dzieci na siłę teatru, w którym prostymi środkami artyści kreują nowe miejsca, sytuacje i postaci.

Po spektaklu Konkurs na najciekawszy projekt Wehikułu Czasu!

WYSTĘPUJĄ :
AGNIESZKA CIANCIARA – FRÖHLICH, JONATHAN FRÖHLICH