Królik i Misia

RoboKids i Lego Mindstorms w TwójRobot.pl

📅 wtorek 02.10.2012 do niedziela 28.10.2012
RoboKids i Lego Mindstorms w TwójRobot.pl

Zajęcia RoboKids przeznaczone są dla uczestników w wieku od 5 do 7 lat. Cykl zajęć semestralnych to 9 spotkań, z których każde trwa dwie godziny lekcyjne, czyli 90 minut. W każdej grupie zajęciowej jest od 8 do 10 dzieci.

Koszt zajęć to 27 złotych za godzinę lekcyjną, co oznacza, że cały semestr kosztuje 486 złotych.

Warsztaty Lego Mindstorms NXT to unikatowe połączenie informatyki, budowania robotów
i świetnej zabawy. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci od 7 do 13 roku życia. W każdej utworzonej grupie uczestniczy od 8 do 12 osób. Cykl zajęć semestralnych to 9 spotkań trwających po 3 godziny lekcyjne, czyli po 135 minut! Programowanie odbywa się w programie graficznym Lego Mindstorms NXT.

Koszt zajęć to 25 złotych za godzinę lekcyjną, co oznacza, że cały semestr Lego Mindstorms NXT kosztuje 675 złotych.

Wypróbuj nasze zajęcia już dziś!

Placówki: cała Polska (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Kołobrzeg, Konin, Kościan, Kraków, Koszalin, Leszno, Lublin, Nowy Sącz, Olsztyn, Płock, Poznań, Radom, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław)
Centrala: Poznań

info@twojrobot.pl