Weleda

Rejestracja na bezpłatne warsztaty dla rodziców, Wrocław

📅 poniedziałek 21.10.2013
Rejestracja na bezpłatne warsztaty dla rodziców, Wrocław

Podczas warsztatów będziemy rozmawiać o tym jak organizować czas dzieciom by zapewnić im jak najlepszy rozwój społeczny i emocjonalny. Rodzice pogłębią wiedzę na temat znaczenia wspólnych zabaw ruchowych i ich wpływu na kształtowanie pozytywnych relacji z dziećmi.

Warsztaty odbędą się w 26 miastach.

We Wrocławiu organizatorzy czekają 21 października o godzinie 17.00.

Kontakt: Piotr Kunecki
e-mail: piotr.kunecki@socatots.pl

UWAGA!
ZMIANA LOKALIZACJI

Aula Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
pl. Grunwaldzki 24A

Warsztat będzie trwał około 2 godzin.

Warsztaty w innych miastach Polski.

Warsztaty są przeznaczone dla Rodziców jednak w niektórych miastach można przyjść z dzieckiem, gdyż lokalni organziatorzy zapewniają atrakcje dla dzieci w postaci zabaw ruchowych prowadzonych przez trenerów SOCATOTS. Skontaktuj sie z naszym przedstawicielem w Twoim mieście i dowiedz się czy możesz przyjść z dzieckiem.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona dlatego zarezerwuj sobie miejsce już teraz. Kliknij tutaj i wypełnij zgłoszenie online.

Więcej o akcji "Aktywna rodzina – Relacje na Medal" na stronie: http://aktywnarodzina.org/