Rejestracja na bezpłatne warsztaty dla rodziców

📅 poniedziałek 23.09.2013 do wtorek 24.09.2013
Rejestracja na bezpłatne warsztaty dla rodziców

Podczas warsztatów będziemy rozmawiać o tym jak organizować czas dzieciom by zapewnić im jak najlepszy rozwój społeczny i emocjonalny. Rodzice pogłębią wiedzę na temat znaczenia wspólnych zabaw ruchowych i ich wpływu na kształtowanie pozytywnych relacji z dziećmi.

Terminy warsztatów w województwie śląskim:

RYBNIK
dnia: 2013-09-23

Wirginia Borucka
e-mail: rybnik@socatots.pl

adres:
sala Fundacji Elektrowni
Rybnik
ul. Podmiejska

KATOWICE
dnia: 2013-09-24

Łukasz Nowak
e-mail: lukasz.nowak@socatots.pl

adres:
Wyższa Szkoła Bankowa
41-506 Chorzów
Aula A im. Prof. Zyski

Warsztaty w innych miastach Polski: KLIKNIJ

Warsztat będzie trwał około 2 godzin.

Warsztaty są przeznaczone dla Rodziców jednak w niektórych miastach można przyjść z dzieckiem, gdyż lokalni organziatorzy zapewniają atrakcje dla dzieci w postaci zabaw ruchowych prowadzonych przez trenerów SOCATOTS. Skontaktuj sie z naszym przedstawicielem w Twoim mieście i dowiedz się czy możesz przyjść z dzieckiem.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona dlatego zarezerwuj sobie miejsce już teraz. Kliknij tutaj i wypełnij zgłoszenie online.

Więcej o akcji "Aktywna rodzina – Relacje na Medal" na stronie: http://aktywnarodzina.org/