REGNUM zaprasza mieszkańców Bydgoszczy na bezpłatne warsztaty

📅 poniedziałek 25.05.2015 do środa 27.05.2015
REGNUM zaprasza mieszkańców Bydgoszczy na bezpłatne warsztaty

W tym miesiącu szczególnej uwadze polecamy warsztaty plastyczne dla rodzica z dzieckiem oraz warsztat pedagogizujący dla rodziców. Nowością w naszej ofercie są zajęcia dla mam z dziećmi do 1 roku życia – taniec w chuście. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, ich celem jest uczyć poprzez zabawę i rozrywkę. Zajęcia będą się odbywały w SP 56 przy ul. Bośniackiej 3 lub w budynku przedszkola "Przedszkolna Chatka" przy ul. A. Grzymały-Siedleckiego 12.

Harmonogram:

BEZPŁATNE ZAJĘCIA I WARSZTATY PRZY ULICY A.G. SIEDLECKIEGO 12

20.05.2015 (śr.) 16:45-17:30 ZAJĘCIA RYTMIKI dla dzieci w wieku 1,8-3 lat z rodzicami; Dzięki zajęciom rytmicznym dzieci wkraczają w świat muzyki i tańca oraz rozwijają szeroko pojętą sprawność muzyczną i umysłową. Uczą się śpiewać prostych piosenek, bawić rytmem i muzyką oraz rozwijają pamięć i koncentracje uwagi.

25.05.2015 (pon.) 15:45 – 16:30 WARSZTAT PEDAGOGIZUJĄCY „Wpływ postaw rodzicielskich na kształtowanie się osobowości dziecka” dla rodziców bez dzieci; Rodzina jest miejscem, gdzie dziecko doświadcza swych pierwszych kontaktów z otoczeniem, a rodzice są wzorem, z którym dzieci się identyfikują. Również rodzina, a przede wszystkim postawy rodziców wobec dzieci mają wpływ na kształtowanie się osobowości dziecka, na jego życie uczuciowe, zachowanie i rozwój intelektualny. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania: Co myślę o dziecku? Jakie jest moje zachowanie wobec niego? Czy moja postawa wobec dziecka jest prawidłowa?

27.05.2015 (śr.) 17:45-18:30 ZAJĘCIA RYTMIKI dla dzieci w wieku 1,8-3 lat z rodzicami; Dzięki zajęciom rytmicznym dzieci wkraczają w świat muzyki i tańca oraz rozwijają szeroko pojętą sprawność muzyczną i umysłową. Uczą się śpiewać prostych piosenek, bawić rytmem i muzyką oraz rozwijają pamięć i koncentracje uwagi.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA I WARSZTATY PRZY UL. BOŚNIACKIEJ 3 (BUDYNEK SP 56)

20.05.2015 (śr.) 17:00-18:00 TANIEC NOWOCZESNY dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat.;  Zajęcia z tańca nowoczesnego rozwijają poczucie rytmu, pomagają się pozbyć nieśmiałości, stymulują rozwój psychoruchowy i koordynację, a nabyte umiejętności można zaprezentować na każdej imprezie lub w gronie znajomych.

25.05.2015 (pon.) 18:30-19:30 ZUMBA DLA DOROSŁYCH; Zapraszamy na warsztaty z ZUMBY. To przede wszystkim świetna zabawa, która napawa nas optymizmem i wprawia w świetny nastrój. Kroki taneczne są proste, a kombinację ruchów oryginalne. Godzina spędzona przy motywującej muzyce sprawi, że poczujesz atmosferę świetnej zabawy.

27.05.2015 (śr.) 17:00-19:00 ZAJĘCIA PLASTYCZNE dla dzieci w wieku 6-12 lat; Twoje dziecko jest twórcze, a rysowanie sprawia mu przyjemność? Pomożemy mu rozwinąć jego zainteresowania. Zapraszamy na warsztaty plastyczne. Udowodnimy, że czas spędzony na zajęciach plastycznych to świetna zabawa.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem 793 10 12 80.