Regaty Smoczych Łodzi

Regaty Smoczych Łodzi-Dragonboatfest Gryfino 2010

data: 22 maja 2010 roku, godz. 10.00

miejsce: Nabrzeże

Organizatorami imprezy są: Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie, Stowarzyszenie "SKF GRYF", drużyna Black Diamonds, GDK w Gryfinie, OSiR Gryfino, PUK GRYFINO, Fundacja Pro Nautica przy pomocy PSV-Uckemark oraz kilku zapaleńców i firm propagujących wyścigi Smoczych Łodzi w Polsce.

Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "GRYF"
Przy wsparciu: Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie, drużyny Black Diamonds, GDK w Gryfinie, OSiR w Gryfinie, PUK w Gryfinie.

Patronat nad zawodami objęli: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Miejsce/Trasa: Zawody odbędą się w centrum Gryfina (30 km od Szczecina) na rzece Odrze. Przed mostem na drodze Gryfino/Mescherin, wzdłuż brzegu.

Dystans: Krótki 200 m.

Klasy zawodów: mixed-fun: (zabawowicze pływający juz w Smoczych Łodziach). Drużyna 14 osób + bębniarz/bębniarka i sternik/sterniczka. Mixed: minimum 4 panie.

Program:

godz. 10.00 – zebranie kapitanów,

godz. 12.00 – rozpoczęcie – turniej otwarty turniej piłki nożnej w klatkach

godz. 12.30 – rozpoczęcie turnieju zabawowego walk gladiatorów

godz. 12.40 – druga tura biegów kwalifikacyjnych na dystansie 200 m.

godz. 14.15 – przerwa na posiłek dla organizatorów

godz. 15.00 – biegi finałowe

godz. 18.00 – zakończenie zawodów smoczych łodzi, turnieju piłki nożnej i walk gladiatorów

godz. 20.00 – uroczyste wręczenie nagród i wieczorne party.

Podczas festynu będzie można nabyć napoje oraz ciepłe posiłki. Prosimy mieć na uwadze, iż podawane czasy są orientacyjnymi. Więcej informacji na temat imprezy www.blackdiamonds.pl

{{moduly ntltresc}}

Gryfiński Dom Kultury