Psi Patrol znowu w akcji! Gotowi do nauki – kolekcja książek

wtorek 20.08.2019 do piątek 30.08.2019

psi patrol

Popularność serialu „Psi Patrol”  jest ogromna, a nowych fanów ciągle przybywa.  Zapewne wynika to z faktu, że  bohaterowie „Psiego Patrolu” budzą same pozytywne skojarzenia – są pomocni, odważni i dzielni, wciąż przeżywają nowe przygody i ratują wszystkich potrzebujących. 

Serial powstał w Kanadzie, zaś w Polsce emitowany jest od 2013 roku.

Nie da się ukryć, że Psi Patrol to zgrana ekipa bohaterskich szczeniąt. Razem z chłopcem Ryderem przemierzają świat i wspierają potrzebujących – kto kłopot ma, niech wzywa psa!!! Żadna praca nie jest dla nich niemożliwa, bo kieruje nimi dobroć i chęć niesienia pomocy. Do każdej akcji podchodzą z rozmysłem i wielkim zaangażowaniem. Jednym słowem Psi Patrol to zespół, na którym można polegać!

A kto należy do wspomnianej ekipy? Głównymi bohaterami bajki są: odważny Ryder – 10-letni chłopiec i dowódca wszystkich ekip ratowniczych, dalmatyńczyk Marshall – strażak i ratownik medyczny, owczarek niemiecki Chase – pies policjant,  buldog angielski Rubble będący psem budowniczym, kundelek ekolog Rocky, Skye – mieszaniec cocker spaniela i pudla, lotnik i spadochroniarz, labrador Zuma – ratownik wodny, husky Everest – ratownik górski i najmłodszy członek zespołu – chihuahua Tracker.

Teraz każdy może dołączyć do rezolutnych piesków, bo Psi Patrol jest znowu w akcji! Najnowsza kolekcja „Gotowi do nauki” to 16 książek łączących edukację z zabawą. Najlepiej sprawdzić samemu – część pierwsza w sprzedaży od 20 sierpnia, kolejne co 2 tygodnie.

Psi Patrol. Gotowi do nauki

Z każdym wydaniem prezent – karty do gry i nauki. Do zebrania aż 256 kart! W części pierwszej dodatkowo dyplom sukcesów, w drugiej tablica z mazakiem, zaś z trzecią częścią otrzymacie pudełko na kolekcję kart.

Gotowi do nauki? Do dzieła! Książki dostępne w salonach prasowych i dobrych sklepach.

Psi Patrol. Gotowi do nauki
Co więcej, zamawiając prenumeratę na stronie www.ksiazeczkibajeczki.pl otrzymasz prezent. Prezentem jest zestaw z psim patrolem, tj.: stempel, samochodzik i plakat.

A w Mieście Dzieci możecie przeczytać kilka bajeczek na dobranoc:

Psi Patrol – Pieski ratują pociąg
Psi Patrol – Przyjęcie urodzinowe
Psi Patrol – Podniebne sztuczki
Psi Patrol – Śnieżna misja
Psi Patrol – Tracker w akcji

oraz pokolorować ulubionych bohaterów!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie