PrzyTulanki. Opowiadania i wiersze dla dzieci dla chorej Tosi

poniedziałek 25.06.2018 do poniedziałek 02.07.2018

przytulanki akcja dla Tosi

PrzyTulanki. Opowiadania i wiersze dla dzieci – wyjątkowa książka charytatywna na rzecz chorej na padaczkę lekooporną Tosi, podopiecznej Fundacji Kawałek Nieba.

Tosia urodziła się z ciężką chorobą – padaczką lekooporną. Aby mogła wrócić do zdrowia, potrzebne są pieniądze na specjalistyczne leczenie w Niemczech. Dlatego powstał niezwykły projekt: PrzyTulanki – opowiadania i wiersze dla dzieci. W stworzenie tej wyjątkowej książki zaangażowali się znani autorzy i ilustratorzy, a także przyjaciele z branży wydawniczej.

Dochód ze sprzedaży książek zostanie w całości przekazany na rehabilitację i leczenie niespełna rocznej Antosi Stępień, podopiecznej Fundacji Kawałek Nieba.

Zbiórka na druk książki odbywa się przez portal wspieram.to – akcja właśnie zakończyła się ogromnym sukcesem (!), ale zachęcamy do kolejnych wpłat – każda złotówka zebrana po osiągnięciu potrzebnej kwoty (czyli 16 000 zł) zostanie przeznaczona bezpośrednio na leczenie Tosi (i zostanie przesłana na jej konto w Fundacji Kawałek Nieba). Zbiórka trwa do 5 lipca.

Wejdźcie na: https://wspieram.to/przytulanki i wesprzyjcie akcję. W ramach podziękowania już w sierpniu będziecie mogli otrzymać drukowany egzemplarz książki, a także inne gadżety!

Oficjalnym partnerem akcji i książki zostało Bonito.pl – firma charytatywnie zajmie się promocją i dystrybucją książki.

Aby wesprzeć akcję, trzeba zarejestrować się w portalu wspieram.to lub zalogować przez konto na Facebooku (jest to bezpłatne i w pełni bezpieczne, a wszystkie dane są potrzebne do tego, żeby otrzymać książkę).

Kupując PrzyTulanki, pomagacie Tosi wrócić do zdrowia!

Więcej informacji o Tosi na stronie Fundacji Kawałek Nieba: www.kawalek-nieba.pl/antosia-stepien

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także