Weleda
Weleda Baby

Przysmaki Św. Mikołaja w Akademii Młodego Kucharza!

📅 sobota 01.12.2012
Przysmaki Św. Mikołaja w Akademii Młodego Kucharza!

Na grudniowych zajęciach przygotujemy wspólnie z dziećmi pierogi świąteczne w wersji, której nie oprze się żadne dziecko. Zaprosimy też do nas Św. Mikołaja i specjalnie dla niego upieczemy pyszne bułeczki pachnące cynamonem i świątecznymi przyprawami. Natomiast tuż przed Świętami poznamy zasady dekorowania stołu i wykonamy smaczne ozdoby choinkowe.

W Akademii Młodego Kucharza dzieci i młodzież podczas zajęć edukacyjnych samodzielnie tworzą swoje potrawy oraz poznają nowe smaki i zapachy. Ponadto rozwijają swoje umiejętności kulinarne, uczą się higieny i bezpieczeństwa w kuchni, a przede wszystkim urozmaiconego i zdrowego odżywiania. Podczas naszych zajęć nawet największe „niejadki" dobrze się bawią przygotowując kolorowe i smaczne potrawy, które później a chęcią degustują.

Zajęcia w najbliższą sobotę odbędą się w godz. 12:00-13:30 i mogą w nich wziąć udział zarówno przedszkolaki, jak i dzieci ze szkoły podstawowej.

Można także dołączyć do stałych grup, które mają zajęcia we wtorki i czwartki.

Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację:
• telefonicznie pod numerem 728 328 503
• mailowo pod adresem kontakt@akademiamlodegokucharza.pl
• przez stronę internetową http://www.akademiamlodegokucharza.pl/zgloszenie-na-zajecia.html

Cena zajęć trwających 2 godziny lekcyjne dla Czytelników Miasta Dzieci wynosi 50 zł i obejmuje także zakup wszystkich niezbędnych do gotowania składników oraz posiłek dla dziecka.

Dodatkowo każde dziecko, które przynajmniej raz weźmie udział w zajęciach Akademii Młodego Kucharza ma szansę WYGRAĆ zaproszenie na rodzinne warsztaty kulinarne, które odbędą się 8 grudnia o godz. 15:00 w eleganckim showroomie firmy FagorMastercook. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zachęcić dziecko do wykonania pracy plastycznej na temat „Moja ulubiona potrawa świąteczna", a następnie przynieść ją do naszej Akademii lub przesłać jej zdjęcie na adres kontakt@akademiamlodegokucharza.pl. Sześć zwycięskich prac zostanie nagrodzonych zaproszeniami na warsztaty kulinarne, podczas których młodzi kucharze będą mogli przygotować świąteczne smakołyki wraz z rodzicami i rodzeństwem.

Zapraszamy do naszej wyjątkowej, pełnej kulinarnych przygód szkoły gotowania.

Lokalizacja:
Akademia Młodego Kucharza