Przyjęcie urodzinowe w niezwykłej sali zabaw Minimali

Nutka Cafe, Warszawa, ul. Obozowa 82A
📅 wtorek 09.04.2024 do niedziela 26.05.2024
Przyjęcie urodzinowe w niezwykłej sali zabaw Minimali
Zachęcamy do organizacji przyjęcia urodzinowego w Nutka Cafe.

Dzieciom oferujemy wspaniałą zabawę w naszym niezwykłym małym miasteczku „Minimali. Inny wymiar zabawy”.

Bez kulek, konstrukcji do wspinania i chaosu – małe miasteczko z remizą strażacką, salonikiem piękności, szpitalem, warsztatem samochodowym, lecznicą dla zwierząt, sklepikiem, domkiem z szafą ze strojami – gdzie można się stać kim tylko się chce.

W czasie gdy maluchy są w swoim żywiole, rodzice mogą spędzić czas urodzin na swobodnej rozmowie w cichej przestrzeni przy smakołykach i kawie.

Oferujemy:

• rezerwację sali na wyłączność dla grupy nawet do 20 dzieci;
  • poczęstunek w osobnym pomieszczeniu;
  • słodkie przekąski albo owoce i warzywa – do wyboru;
  • stół dla rodziców w cichej przestrzeni;
  • personalizowane zaproszenia;
  • opiekę na każdym etapie przyjęcia.

Przed wakacjami mamy jeszcze sporo wolnych terminów, ale z uwagi na to, że salę rezerwujemy zawsze na wyłączność, warto zaplanować przyjęcie z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Można to zrobić samodzielnie na naszej stronie www.bawialnia.waw.pl (trzeba wybrać usługę „Urodziny w Minimali”)lub z naszą pomocą, dzwoniąc na numer +48 692 925 550 lub wysyłając e-mail na rezerwacje@bawialnia.waw.pl

Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Szczegóły na naszej stronie www.nutkacafe.pl lub pod tel. +48 692 925 550

Znajdujemy się w Kawiarni Nutka Cafe w Warszawie na Woli przy ul. Obozowej 82A.

Nowa sala zabaw. Minimali - inny wymiar zabawy. Zapraszamy

minimali2