Przyjęcie urodzinowe w Muzeum Miasta Gdyni

Przyjęcie urodzinowe w Muzeum Miasta Gdyni

Propozycja zabaw:

• Kroniki Portowe – podróż dookoła świata

Przeżyjmy wspólną przygodę podczas podróży dookoła świata, którą rozpoczniemy w Muzeum. Jako mali marynarze popłyniemy do dalekich krajów, w których dowiemy się dlaczego w Indiach tatuują dłonie, a w Peru po ślubie młoda para wymienia się sandałami.

Poprzez zabawę poznamy różnorodność kultur, obyczajów oraz nowy świat dźwięków.

• Podwodne opowieści – List w butelce

Tylko w Muzeum Miasta Gdyni na przyjęcie urodzinowe może przybyć… Nurek!  Tajemnicza postać wyłowiła coś z morskich głębin… to butelka z mapą! Czas wyruszyć na pełną ciekawych zadań i zagadek wyprawę. Czy uda nam się odkryć miejsce ukrytego skarbu?

• Szafa małej modernistki

O takich urodzinach marzy każda z nas! Śmiało wkroczymy do świata mody i poznamy tajniki przeróżnych stylizacji. Zainspirowane modą sprzed lat zrealizujemy nasze własne, oryginalne pomysły i zaprezentujemy je na pokazie mody.

Rezerwacja urodzin pod numerem 58 66 20 935, co najmniej 2 tygodnie przed terminem urodzin
Regulamin znajduje się na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl