Pracownia Miejskich Znaków Kultury – zapisy

📅 wtorek 30.09.2014
Pracownia Miejskich Znaków Kultury – zapisy

Kreuj, twórz i pielęgnuj razem z nami Miejskie Znaki Kultury. Nie wiesz czym są Miejskie Znaki Kultury?! Wiesz doskonale – mijasz je wsiadając do kolejki na peronie na Zaspie – to pomalowane przez artystów ławki; przechodziłeś obok nich wysiadając z kolejki w Wrzeszczu – to galeria murali; stąpasz po nich idąc kładką na Zaspie – to wymalowane na chodniku żurawie; wpatrujesz się w nie przystając przed budynkiem dawnego klubu „Rudy Kot", to właśnie powstająca panorama murali – „Portu Wrzeszcz".

Dołącz do zespołu i pracuj nad powstawaniem kolejnych Miejskich Znaków Kultury w Twojej dzielnicy Gdańska.

Pracownia otwarta jest na ludzi działających w przestrzeni miasta oraz tych którzy potrzebę takiego działania czują. Pracownia otwarta jest na ludzi, którzy chcą służyć miastu i poprawie jego estetyki, którzy chcą przełamywać monotonię miasta, którzy chcą uporządkować krajobraz wokół siebie.

Gospodarzem spotkań jest Szymon Wróblewski – animator kultury od lat związany z klubem „Plama". Inicjator, propagator i kibic szeregu działań zmierzających do uporządkowania przestrzeni publicznej w mieście. Pomysłodawca szeregu działań z cyklu Miejskich Znaków Kultury.

Spotkania pracowni odbywać się będą w klubie „Plama".

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo do dnia 30.09.2014 r. Wyślij swoje CV na adres szymon@plama.art.pl
O terminie pierwszego spotkania poinformujemy Was albo telefonicznie, albo mailowo.

Termin:
do 30 września 2014 roku – zapisy