Akademia tańca
Pracownia Alternatywnego Wychowania

📅 niedziela 18.12.2011
Pracownia Alternatywnego Wychowania

18 grudnia 2011 (niedziela)

BAŚNIOWE ŚWIĘTA

Już po raz czwarty Pracownia Alternatywnego Wychowania zaprasza na bożonarodzeniowy festyn. Nie zabraknie staropolskich legend i baśni z różnych regionów Polski, będzie też szansa na udział w konkursie z nagrodami.

Pracownia zorganizuje tego dnia cztery stoiska tematyczne – związane ściśle z baśniami i legendami kaszubskimi, śląskimi, wielkopolskimi i podlaskimi. Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w konkursach tematycznie powiązanych z baśniami i legendami, które animatorzy będą przeprowadzać przy każdym ze stoisk. Wykonanie konkretnego zadania konkursowego będzie nagradzane pieczątką. Aktywność uczestników będzie nagradzana niespodziankami.

Miejsce: Zespół Szkół Gastronomicznych, ul. Sienkiewicza 88

Serdecznie zapraszamy!